Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap kiderült, hogy megkapta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap kiderült, hogy megkaptam egy külföldi munkát, amire tavaly jelentkeztem. Mi lehet a legideálisabb pillant arra, hogy elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta vagyunk együtt. Október végén megakadt a szemem egy számomra ideális munkán. Jelentkeztem, fel is vettük a kapcsolatot, csak amíg intéződtek a papírjaim teltek a hónapok.


Amikor ezt elmondtam a barátomnak, akkor neki az első szavai azok voltak, hogy ő nem akar még egy távkapcsolatot. Aztán szakítani akartunk, de mégsem, mert még velem akart lenni, és akkor úgy maradtunk együtt, hogy a fejünk felett lebegett ez a "mielőtt elutazom, akkor szakítani fogunk" dolog.


Nagyon elhúzódtak a papír munkák, mi időközben semmit nem beszéltünk erről a dologról, és szerintem ő abban a boldog tudatban van, hogy mégsem megyek sehova, mert minap az anyukája megkérdezte, hogy igaz, hogy ki akartam menni külföldre? Mondtam neki, hogy igen, de nem csak akartam, hanem most is folyamatban van dolog.


Amikor össze jöttünk, nekem már hosszú hónapok óta nem volt munkám, így amikor megláttam azt a hirdetést, lecsaptam rá, mert számomra ez az igazi álom munka.


Már megkaptam, egy két embertől, hogy önző paraszt vagyok. Én nem érzem magam annak, pusztán boldogulni szeretnék az életemmel.


A barátomnak esze ágában sincs velem jönni, mert nem tudja a nyelvet, utálja az országot, és ő köszöni szépen neki jó az itteni minimálbér.


Egy kicsit most megvagyok zavaródva. Ha holnap találkozunk, mondjam meg neki kerek perec, hogy ez történt, akkor hát szakítsunk?


2014. febr. 20. 22:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igazából ha a pasi igazán szeret akkor elmegy veled külföldre.
2014. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most már mindegy. vége, és különben sem kérhettem volna erre, van állása, itt az anyukája, nem akarhattam, hogy ilyet tegyen, de főleg azért nem mert világosan kijelentette, hogy utálja franciákat, a francia nyelvet...
2014. febr. 22. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!