Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe és ő is az belém, de már azt állítja nem! Van neki kapcsolata meg fia is... több hónapon keresztül titokba tartotta ezt mind előttem, ugyanis messze van... mindig igérgetetett csak, de csak becsapott, mert nem tud lépni.. elfajultak a dolgok és csúnya viták voltak és én is mondtam neki mindenfélét.... azon agyalok rég óta, hogy öngyilkos leszek, mert az életem nem ér semmit nélküle. Elegem van mindenből, itt hagyok mindenkit, elviselhetetlen a világ, mindenki rasszista, agresszív. Az emberek gyülőlködnek. átverik egymást főleg lelkileg, mit sem törődve, hogy bántják... Nem szeretnek, kihasználnak, jó pofiznak. Csinálják, de csak nélkülem! Elegem van ebből az örökös lelki fájdalomból. Nem akarok élni!
2014. márc. 4. 20:23
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mi szép az életben? Ország szarban van! Emberek előítélesek (rasszisták) Kapcsolatokba lelkileg tönkre teszik a másikat, becsapják, hazudnak, kihasználják! Szenvedés az egész világ! Felnőtt fiatal vagyok és nem látom értelmét az életemnek!
2014. márc. 4. 20:35
 12/32 A kérdező kommentje:
Nincs az életben semmi szép, csak szemétség van...
2014. márc. 4. 20:39
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne légy öngyilkos, mert:

- Magyarország jobban teljesít

- finomak a magyar, és más ételek

- vannak azon a hölgyen kívül más hölgyek is

- hiányoznál más embereknek, ha megtennéd

- tudnál több sport csokit nyerni

- csak egy életed van, ne dobd el!

- stb.


Lásd pozitívan a dolgod! Keress fel egy pszichológust, ő többet tud segíteni, mint itt neten keresztül mi.

2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem lenne soha rossz idő, szép sem lenne! Nem lenne ilyen az élet, akkor Te sem tudnád benne megtalálni a szépet! Keresd meg az utad, keresd az életedben a hozzád hasonló embereket. Az élet arról szól, hogy jól érezd magad, hát tedd azt!
2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%
A kisfiam másfél évig harcolt a rákkal. Most 2 éves. Büszke vagyok rá, mert tudja hogy az életet értékelni kell és megharcolni mindenért. Ellenben veled. A társadalom szégyene vagy. Gusztustalan alak, mert nemhogy a szeretteid fájdalmával nem törődsz akik elvesztenének, de még annyi elszántság sincs benned, hogy a magad életét szépre fordítsd. Az önsajnáltatás után az öngyilkosság a legegyszerűbb dolog. Szégyellem hogy ilyen embereket ismerek mint te. Tolókocsiban, ágyban és egyéb betegségben szenvedő emberek jobban küzdenek mint te. Te meg eldobnád az életet. Undorító vagy...
2014. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
irigylem a problémáidat. Cseréljünk!
2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
"Szégyellem hogy ilyen embereket ismerek mint te." Nem is ismersz engem. És mégis elítélsz! Le se írtam a dolgokat részletesen! Nem ismered az életem! Nem tudsz semmit rólam. De rendben van elfogadom a véleményed! Honnan veszed, hogy most csalódok először? Nem 14 éves vagyok aki meg akar halni, mert anyuka nem enged el koncertre! Na mindegy... akkor gusztustalan vagyok! Tudod te, hogy van e családom és hiányoznék valakinek? Előítéletes vagy! Én meg téged tartalak amúgy gusztustalannak! Ezt is leírtam fentebb, az ilyen emberektől rosszul vagyok mint te!
2014. márc. 4. 20:50
 19/32 anonim ***** válasza:
17%
Hát akaszd fel magad te szerencsétlen idióta.
2014. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nagy csalódás egyszer mindenki életében bekövetkezik.Nehéz felállni.Akár évekig is tarthat.Én is átéltem és csak 20 voltam.Képzelheted.De az idő mindent megold.Bár nem vagy tisztában vele,de Te magadat keresed.Eltelik pár év.Történnek mindenféle dolgok és ha majd visszagondolsz,akkor meglátod,hogy a múltbéli éned teljesen más,mint aki "most" vagy.De rájössz arra is,hogy az a valaki,akit imádtál csak az akkori énednek volt tökéletes és "ma" már csak mosolyogsz,hogy 'eljátszottad' a hős szerelmest és 'eljátszottad' a nagy halált.
2014. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!