Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe és ő is az belém, de már azt állítja nem! Van neki kapcsolata meg fia is... több hónapon keresztül titokba tartotta ezt mind előttem, ugyanis messze van... mindig igérgetetett csak, de csak becsapott, mert nem tud lépni.. elfajultak a dolgok és csúnya viták voltak és én is mondtam neki mindenfélét.... azon agyalok rég óta, hogy öngyilkos leszek, mert az életem nem ér semmit nélküle. Elegem van mindenből, itt hagyok mindenkit, elviselhetetlen a világ, mindenki rasszista, agresszív. Az emberek gyülőlködnek. átverik egymást főleg lelkileg, mit sem törődve, hogy bántják... Nem szeretnek, kihasználnak, jó pofiznak. Csinálják, de csak nélkülem! Elegem van ebből az örökös lelki fájdalomból. Nem akarok élni!
2014. márc. 4. 20:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
munka mellett intézni kell legalább egy hét elvonulást. F*s egy világ tény és való, de muszáj másokat megbántani verbálisan, ahhoz hogy tiszteljenek. régen nem volt ez. talán 150 éve hogy elkezdődött az erkölcsi romlás. az ilyen régi vágású jólelkű embereket, szét szedik. oda kell csapni nekik a pi*ába! persze csak képletesen.
2014. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 tevetke ***** válasza:

"Nem 14 éves vagyok aki meg akar halni,..."


Pedig pont úgy viselkedsz! Szedd már össze magad! Férfi ember létedre itt picsogsz, mint valami kis tinipitsa. Viselkedj felnőtt módjára...

2014. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!