Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne legyek öngyilkos? 26F

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok valakibe és ő is az belém, de már azt állítja nem! Van neki kapcsolata meg fia is... több hónapon keresztül titokba tartotta ezt mind előttem, ugyanis messze van... mindig igérgetetett csak, de csak becsapott, mert nem tud lépni.. elfajultak a dolgok és csúnya viták voltak és én is mondtam neki mindenfélét.... azon agyalok rég óta, hogy öngyilkos leszek, mert az életem nem ér semmit nélküle. Elegem van mindenből, itt hagyok mindenkit, elviselhetetlen a világ, mindenki rasszista, agresszív. Az emberek gyülőlködnek. átverik egymást főleg lelkileg, mit sem törődve, hogy bántják... Nem szeretnek, kihasználnak, jó pofiznak. Csinálják, de csak nélkülem! Elegem van ebből az örökös lelki fájdalomból. Nem akarok élni!
2014. márc. 4. 20:23
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, lehet az lesz! Na ennyit az emberi empátiáról! Tényleg szép az élet? Ilyen emberek vannak?
2014. márc. 4. 20:53
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek szól!
2014. márc. 4. 20:57
 23/32 anonim ***** válasza:

Ne legyél már öngyilkos, az nem jó móka. Inkább játssz, nézzél filmeket, írj verseket/műveket, stb., de semmi esetre ne öld meg magad!

Az öngyilkosság bűn.

2014. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Sok filmet nézek és főleg vígjátékot! Zene is szól! Nem tudodm terelni a gondjaim se... hétvégén amikor leiszom magam azt se megoldás csak pár órára... de az is valami legalább.
2014. márc. 4. 21:00
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Segíts az embereknek, pl. ételosztásnál állj be önkéntesként. Csinálj jót másoknak, és te is jobban fogod érezni magad.
2014. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Önkéntes munkára gondoltam! Hol lehet jelentkezni ilyenre?
2014. márc. 4. 21:12
 27/32 anonim ***** válasza:
Pl. itt: [link]
2014. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nike! Just Do It! Te döntesz mit kezdesz az életeddel... én is tultettem magam azon, hogy a mikulás nem hoz ajándékot...
2014. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy NŐ miatt? Egy nő miatt?! Persze én is voltam már szarul ilyen miatt, de csak pofán kell magad csapni ilyenkor, hogy ''he, öcsém, kelj fel de má'!'' :D

Ha nem indulsz mélyről, hogyan értékeled a jót? A másik meg: igen, a világ ilyen... de ha egy ideig romlik is, egyszer úgyis jóra fordul minden, a rosszaknak rosszra...

Sokan olyanok, mint én: társaságban meghülyülnek, de normálisak akarnak lenni, csak a sok született marha közt nem lehet érvényesülni

Nekem ilyen állapotaimban jöttek be mindig a dolgok.


Kiálts Istenhez!

„Aki reménység ellenére reménykedve hitte, hogy sok népnek atyjává lesz, a szerint, amint megmondatott: így lészen a Te magod.” Róma 4,18.


-a sorsod meg van írva előre, és Ő nem tervezte úgy senkivel sem, hogy megölje magát

2014. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!