Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezek után? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Nekem több kell.

Figyelt kérdés
Most vagyok túl életem legelső nagyon komolya kapcsolatán,lég csúnya vége lett mert a barátnőm orrba szájba csalt a közeli barátaimmal és közölte velem hogy eggy év után már nem szeret.Nehéz volt túltennem magam ennyi borzalmon...és ezek után átjár hozzám még szexelni csak mert jó vagyok az ágyban de semmi másért,tudom hogy sokan hülyének néztek de nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 13. 16:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
Videó előkap... Felveszed a lánnyal a dugást... Fel a netre.. Aztán rákendról.
2009. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%

Még nem vágtad ki? Nem szeret orrba szájba csalt és most kihasznál?

Én megértem, hogy neked nehéz túljutni rajta, meg hogy a szerelem elvakít, de van egy határ, ahol a józan észnek kellene dominálnia, gondolkozz el :) Mielőbbi helyes megoldást kívánok!

2009. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Már nem járunk szakítottunk de visszajár hozzám csak azért és ezt meg is mondta én meg nem tudom mit tegyek..
2009. dec. 13. 16:23
 4/35 A kérdező kommentje:
Jah,és sokat segítenétek ha nemet és kort is írnátok előre is köszi.
2009. dec. 13. 16:24
 5/35 anonim ***** válasza:
Ha csak azért találkoztok, hogy szexeljetek nem jó. Inkább ne is engedd be. Neked lesz jobb és nem rágódsz dolgon.
2009. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Jah,és sokat segítenétek ha nemet és kort is írnátok előre is köszi.
2009. dec. 13. 16:24
 7/35 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem jó a csak szex? Ha ő csak azt akarja, neked meg jó a szex, akkor miért ne?


Lehet hogy a csajszi szexmániás, vagy szereti mással is, továbbra is szexelhettek!

Nem értem itt mi a probléma. Örülj neki, hogy szexre kellesz neki, biztos jó partner vagy. Egy fiú ilyesmiből problémát csinál? Ilyet sem hallottam.

2009. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

érdekes szitu....leginkább a pasik szokták kihasználni a csajt, de most pont fordítva van. ő használ ki téged, ami jelen esetben elég megalázó rád nézve, ha temég táplálsz iránta némi érzelmet. ha teljesen közömbös lenne neked, akkor oké. de így.....megalázó.

24L

2009. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

tudod egy fiúnak is vannak érzései, és nem mindegyik a farkára hallgat...

amugy szerintem ez igy nem helyes, zárd le ezt az egészet, főleg ha még ő csalt meg...komolyan vicc az egész:S

2009. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Utoljára tegnap találkoztunk: átjött megbeszélni valamit....

Erre szó nélkül levetkőzött és rám vetette magát,nem arról van szó élveztem de belül nagyon rosszulesett...

2009. dec. 13. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!