Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezek után? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Nekem több kell.

Figyelt kérdés
Most vagyok túl életem legelső nagyon komolya kapcsolatán,lég csúnya vége lett mert a barátnőm orrba szájba csalt a közeli barátaimmal és közölte velem hogy eggy év után már nem szeret.Nehéz volt túltennem magam ennyi borzalmon...és ezek után átjár hozzám még szexelni csak mert jó vagyok az ágyban de semmi másért,tudom hogy sokan hülyének néztek de nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 13. 16:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a konkrét módszereire.
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csúnyán küldeném el, és ha ezután is próbálkozna ellökném magamtól, az csak dob a dologra ha mesztelen, > az ablakon dobnám ki a ruháját.a csajt meg az ajtón csuknám ki. Ja igen és fel is venném videóra, azttán mehet youtube-ra, vipre, facebookra. :D

16/lány

2009. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ja köszi a tanácsot....:)
2009. dec. 13. 19:58
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha a szádba bújik, még mindig a nyelvébe haraphatsz.
2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Mondjuk ja de olyan jól csinálja:(

Tök szemét velem.XD

De most komolyan az....

2009. dec. 13. 20:52
 26/35 anonim válasza:
Az exekkel jóban kell lenni ;) Szerintem, dugd tovább, de légy tökös, ne ő diktáljon, (pl hogy mikor) nehogy már a nyúl vigye a puskát! Ja és persze éld az életed mellette!
2009. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Bár nekem is ekkora hatalmam lenne valakin:> Villantanék neki egyet és nyakörvet tennék rá:>>
2009. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Istenem, és te mindezt hagyod?!

Basszus, olyan kis cuki lehetsz :DD úristen XD

Ne engedd már magad így megalázni, csak kihasznál! Vágd ki a francba és keress magadnak valaki mást, de tudjon róla ő is. Aztán mondd meg, hogy nem akarsz már annyit találkozni vele mert új nőd van. :D de mégis milyen módszerekkel vesz rá mindig a szexre? Valamit árulj már el belőle :)

2009. dec. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Cuki vagyok???XD

Félek hogy megmérgezné a következő kapcsolatomat..

2009. dec. 14. 05:44
 30/35 anonim válasza:

Szerintem ez butaság. Csak magadnak teszel ezzel rosszat, megnehezíted a saját dolgod!!! Hasonló helyzet volt a volt barátom és köztem.. kidobott, én már majdnem túl voltam rajta kezdtem jól érezni magam, és felhívott.. feltépte a sebeket és megint rosszul éreztem magam. (zárójelesen hozzá teszem ő is megcsalt össze-vissza de megbocsájtottam neki végül én lettem a szemét tuskó -.-' ) szóval szerintem HAGYD!!! mondd meg neki hogy ha megcsalt, kidobott akkor lépjen ki az életedből,menjen azokhoz akikkel képes volt megcsalni. Bulizz, legyél barátokkal.. én ezt tudom javasolni!!! sok sikert ;)


L/16

2009. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!