Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezek után? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Nekem több kell.

Figyelt kérdés
Most vagyok túl életem legelső nagyon komolya kapcsolatán,lég csúnya vége lett mert a barátnőm orrba szájba csalt a közeli barátaimmal és közölte velem hogy eggy év után már nem szeret.Nehéz volt túltennem magam ennyi borzalmon...és ezek után átjár hozzám még szexelni csak mert jó vagyok az ágyban de semmi másért,tudom hogy sokan hülyének néztek de nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 13. 16:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Pisztolyt fog a fejedhez, hogy szexelj vele, vagy csak odakötöz az ágyhoz? Mi kényszerít, hogy belemenj? 22/L
2009. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

még nyámnyila is vagy ráadásul.....és ő ezt látja/érzi.

kihasznál mint a pasik szokták a hősszerelmes csajokat.

24L

2009. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem,nem ezt csinálja hanem befolyásol de nem szexuálisan...És az a gond hogy tudja hogy még jelent nekem valamit és ezzel él vissza....
2009. dec. 13. 16:48
 14/35 anonim ***** válasza:

legközelebb ne nyiss neki ajtót és küldd el a fenébe szerintem..hát mekkora bunkó már

16/L

2009. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.
2009. dec. 13. 17:41
 16/35 anonim ***** válasza:
Legközelebb várd meg, amíg levetkőzik, aztán szólj neki, hogy öltözhet és mehet haza. Nemhiszem, hogy megegyszer át fog menni.
2009. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. 20/F

És az se rossz ötlet amit az első írt, videó és mehet a netre :)

2009. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Vagy azon meztelenül dobd ki :>
2009. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Akár milyen viccesen hangzik miután levetkőzött elküldtem de ő nem az a fajta...Tudja hol vannak a gyenge pontjaim és nagyon könnyen rá tud venni dolgokra(még ha ellenkezek is amikor elküldtem egy pillanat alatt belemászott a számba,és letepert....
2009. dec. 13. 18:32
 20/35 anonim ***** válasza:
dugd tovább és ennyi..ne gondold hogy kellesz neki másra..sajnos
2009. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!