Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezek után? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után? Nekem több kell.

Figyelt kérdés
Most vagyok túl életem legelső nagyon komolya kapcsolatán,lég csúnya vége lett mert a barátnőm orrba szájba csalt a közeli barátaimmal és közölte velem hogy eggy év után már nem szeret.Nehéz volt túltennem magam ennyi borzalmon...és ezek után átjár hozzám még szexelni csak mert jó vagyok az ágyban de semmi másért,tudom hogy sokan hülyének néztek de nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 13. 16:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Lakj jól máshol szexuálisan, hogy ha akarsz se tudj felizgulni rá.
2009. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

A barátom haverja is hasonló cipőben jár, ő is baromira összetört egy forróvérű nő miatt. Mi is mondtuk neki, hogy hagyja, örüljön, hogy kiderült és felejtse el, persze nem hatott a lelkifröccs. Ők is ugyanúgy összejártak még, nem tudom hanyadig szeretője lett az exének.

Én csak annyit mondok, ezek után akár szexelsz-e még vele vagy sem, mindenképpen húzz gumit... Egy ilyen nő ki tudja kivel nem és mit nem szedett össze.. De komolyan!

2009. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 15. 19:41
 34/35 anonim ***** válasza:
Köpd szembe... a kis ku.rva!
2009. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ezt a lányt jól meg kell leckéztetni! Ahogy előzőek is írták, videó aztán youtube...soha a büdös életbe többet nem tenne ilyet senkivel...

Kis ribanc..

Aztán tedd ki a linket, hagy röhögjünk rajta:D

L21

2009. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!