Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a párotik nem beszélne az anyanyelveteken?

Figyelt kérdés

3 nyelven beszèlek perfekt, de a párom anyanyelve sajna nincs köztük. Fél éve vagyunk együtt, tehát azért már tanulom egy ideje. Sulizok, ami sok pénzt elvesz, így nincs keretem magántanárra vagy nyelviskolára. Magamtól tanulok. Nagyon jól értek (beszélt szöveg 80%-a), írok/olvasok, de a beszéd még csak alapszinten megy.

És észrevettem, hogy a páromnak ez nem esik jól, minden exével egy nyelvet beszélt.

Én alapból kétnyelvü vagyok, de ö egyiket sem beszéli az enyémek közül, nem is tervezi tanulni.


2014. márc. 7. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, 3 nyelven beszélsz perfekt, akkor mi a fa... nem képes a párod alkalmazkodni hozzád? Ő csak 1 nyelvet tud? Milyen anyanyelvű a párod?
2014. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, németül vagy angolul prímán kommunikálnánk. Ha őt zavarja, akkor tanuljon meg magyarul szépen.
2014. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Orosz anyanyelvü.

Én kitünöen értek oroszul, csak a beszéddel lemaradtam, meg akcentusom van.

2014. márc. 7. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Oroszoknál jó a nyelvoktatás, nem akarom elhinni, hogy nem perfekt angolul :D Még nálunk is akad 1-2 ember aki jól beszél angolul, pedig nálunk borzasztó a nyelvoktatás.
2014. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az zavarna, hogy nem akarna ő sem tanulni pl angolt.

Ne csak Te akard a kapcsolatot, neki is kellene...

Azért egy angol ma már alap.

2014. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy ö angolul ö is jól beszél, és kicsit még nèmetül (azt én is).
2014. márc. 7. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Van aki fizetne azért hogy ne értse a párja épp mit hadovál.
2014. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem kéne olyan csak ki nem tud magyarul
2014. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
csak = csaj ( mellé ütöttem :)) )
2014. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Számomra eleve ciki lenne, hogy ő nem akar tanulni a te nyelveden, de azon megsértődik, hogy te nem tudsz tökéletesen az ő nyelvén. Normális esetben szerintem mindkét fél igyekszik legalább valamelyest elsajátítani a másik nyelvét, már csak tiszteletből is. Szóval ő is tehetne valamit kettőtökért, ne önzőzzön már, és tiszteljen meg téged.
2014. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!