Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a párotik nem beszélne az anyanyelveteken?

Figyelt kérdés

3 nyelven beszèlek perfekt, de a párom anyanyelve sajna nincs köztük. Fél éve vagyunk együtt, tehát azért már tanulom egy ideje. Sulizok, ami sok pénzt elvesz, így nincs keretem magántanárra vagy nyelviskolára. Magamtól tanulok. Nagyon jól értek (beszélt szöveg 80%-a), írok/olvasok, de a beszéd még csak alapszinten megy.

És észrevettem, hogy a páromnak ez nem esik jól, minden exével egy nyelvet beszélt.

Én alapból kétnyelvü vagyok, de ö egyiket sem beszéli az enyémek közül, nem is tervezi tanulni.


2014. márc. 7. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is elkezdhetne magyarul tanulni. Nem is értem, hogy miért nem lehetőségként fogja fel. Amúgy nem lenne ciki, ha amúgy valamilyen nyelven tudtok kommunikálni, de ez a hozzáállás...
2014. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha más nyelven kellene beszélni. Nem azért, mert nem tudok, de a legtökéletesebb nyelvtudással sem tudom úgy átélni azokat a szavakat, mondatokat, amiket a szerelmemnek mondanék.
2014. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!