Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mit jelent a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelent a szerelem? Honnan érzitek, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan megérted! :)
2014. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Maximum 3 évig tart egy ember iránt ez az érzés?Ez illúzió romboló,most megyek és megmurdelok.Szép estét!
2014. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem a szerelem=boldogság, fájdalom, csalódás, megbocsájtás, harmónia, őszinteség, stb. Szerintem akik igazán szerelmesek egymásba és együtt vannak, azok örökké, és sosem múlik el a szerelem, mert van ilyen. Meg mi az, hogy egy idő után elmúlik, de azért együtt vannak, de nem is szerelmesek egymásba, de azért azt mondják szeretik egymást meg úgy is viselkednek, szeretkeznek is, de közben megbeszélik, hogy a szerelem elmúlt? Mi van?? :) Na mindegy. Amúgy a második kérdésre nehéz válaszolni.
2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért nem minden esetben tart a szerelem 3 évig:) Mamám 54 évig szerelmes volt papámba. Miután papám meghalt, mamámnak szó szerint megszakadt a szíve. Azóta is minden nap megsiratja és amikor csak ránézek, hát azt kívánom bárcsak én is átélhetnék ilyen mély érzelmeket valaki iránt.
2014. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az már csak szeretet
2014. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: "csak"...jó hogy így lealacsonyitasz egy ilyen komoly erzeelmekkel b8ro dolgot..
2014. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: A szerelem egy felfokozott érzelmi állapot, ami olyan fizikai tünetekkel jár együtt, amit az emberi szervezet hosszú távon (értsd, a kutatások szerint 3 évnél tovább) fenntartani nem képes. A szeretet egy kevésbé felfokozott érzelmi állapot, ami hosszú időn keresztül fenntartható. A "lealacsonyítás" nem a megfelelő szó arra, hogy kifejezzük a szerelem és a szeretet egymáshoz való viszonyát, de csupán azért nem, mert ez egy negatív kifejezés. Attól még a szeretet kevésbé intenzív érzés, mint a szerelem, ugyanakkor mivel ez egy egész életen át kísérhet (szerencsés esetben), ezért szerintem sokkal fontosabb annál. Egyébként én kifejezetten nem szeretem a szerelmet (már azt, amikor én vagyok szerelmes), mert olyan tudatmódosító hatása van, ami negatívan befolyásolhatja fontos, egyébként racionális döntéseimet. Persze megesett már néhányszor, lehet, hogy még meg is fog, de szerencsére most viszonylag harmonikus szeretetben tölthetem mindennapjaimat, és bízom benne, hogy ez minél tovább fog tartani.

15. voltam (ja és a 8. is)

2015. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!