Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár feleségek, ti nem vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Mondjuk a férjetek egy tipikus lánygimnáziumban(ahová alig jár fiú) tanít, ahol a napjának nagy részét fiatal lányok társaságában tölti. Akad köztük okos is, akit fölkészít versenyre, meg korrepetál. Otthon mesél nektek erről? És persze ha maximálisan meg is bíztok a férjeitekben, akkor is ott vannak a hormontúltengéses tinilányok. Nem zavaró, hogy a párotokkal "flörtölgetnek"? Megbeszélitek az ilyesmit?

2014. márc. 10. 20:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én semelyik tanárt nem akartam megsérteni, csak jeleztem, hogy azért nekik nagyobb a kísértés, mint mondjuk valakinek, aki egyedül dolgozik, ilyesféle ingerektől elzártan. Szóval minden tiszteletem az övék, de nyilván vannak köztük, akik akaratlanul is elcsábulnak. Nekem még velük sincs semmi bajom, mert mindenki hibázhat...
2014. márc. 16. 13:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A csábítás mindenhol megvan, ahol sok ellenkező nemű ember között dolgozik az ember. Persze, egy halom fiatal, sokszor valóban rendkívül vonzó lány között nyilván nagyobb a csábítás, mint mondjuk egy ipari konyhán dolgozó erősen elhízott negyvenes konyhásnénik társaságában, de érted, elcsábítani azt lehet, aki engedi.

Én igaz, már nem tanárként, hanem informatikusként, de egy gimiben dolgozok, nem mondom, volt már, aki megkörnyékezett, de meg nem fordult a fejemben, hogy megcsaljam barátnőmet. Ő egyébként eleinte féltékeny volt, de aztán megértette, hogy hiába van ott 300 lány, engem csak ő érdekel.

2014. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Így legyen!
2014. márc. 17. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!