Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből szakítás, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből szakítás, majd barátság. Barátságból lehet újra szerelem?

Figyelt kérdés

Az exemmel több mint 4 évig voltunk együtt de ő még fiatalnak érezte magát,szakítottunk. Azt mondta szeret még de már nem szerelemmel,neki több kell,élni akkar,de lehet összejövünk késöbb.

Eltelt pár év,volt neki is nekem is kapcsolatunk de valahogy nem tudtunk eltávolodni,most megint beszélünk msn-en,és olyan mint régen.

Bár konkrétan sose említi hoyg hiányzok.e,szeret-e, kerüli a magán dolgokat,cska arról fecsegünk mi volt,lesz vele aznap.

Szerintetek lehet barátságból szerelem?

Belémszerethet így?

Miért vagyok még mindig fontos ha más kell neki?Tudja hogy én még mindig öt szeretem,csak kihasznál?

Segitsetek mit tegyek,vissza akarom szerezni!


2009. dec. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Namost, ha elfogadsz egy tanácsot, a töltöttkáposzta jó felmelegítve, egy kapcsolat nem. de te tudod, te érzed.
2009. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én reménykedem ilyesmiben. :)
2009. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak attól fél hogy kikosarazom,hisz anno nagyon csúnyán váltunk el.

De akkor azt mondta hogy ha meggondolja magát és vissza akar jönni és látja hogy boldog vagyok akkor nem fog semmit tenni.

Mi van ha most azt hiszi hogy boldog vagyok a jelenlegivel?

Tegyek utalásokat hogy mégse?De nem akarok nyomulni se , hátha feleslegesen strapálom magam.Nem akarok hülyének se látszani.

AM is beszélgettünk pár szót, hetek óta szinte mindennapos.Szeret vagy csak megszokás?

JAj, segítsetek már!

2009. dec. 15. 20:58
 4/7 anonim válasza:

megnyugtatlak.:) velem is valami ilyesmi történt és a pasi ha tényleg ugyérzi hogy tekellesz neki akkor hidd el hogy ő fog lépni lehet akor amikor legkevésbé vársz rá.

Egyébként meg könnyen kideerítheted h érez-e valamit irántad..hamár ugy annyi minden beszélgettek akor mondd neki h pl. most van alakulóba 1 kapcsolat de még nemtudod h milesz belölle szal ügyesen biztos érted a dolgod te is.:)

2009. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 évig voltatok együtt!!! Csak ismered???

Nekem volt egy alig 2 éves kapcsolatom, és tudom, Vele mindent megbeszélhetek. Úgy váltunk el, hogy én voltam, aki elridegültem kissé. Legalábbis annyira, hogy nem tudtam már úgy Ránézni, mint rég. Megbeszéltük azt is, hogy később, amikor már "felnőttünk", persze jelképesen, 20 felett járunk, de egyetem meg ilyenek... utána találkozhatnánk, talán újrakezdhetnénk. Ma is sokat beszélünk, őszintén, mindenről.

Ti is tehetnétek ezt. 4év mégiscsak négy év... :)

2009. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ismerni ismerem de sokat változott az évek során, és néha olyan mint egy idegen...

Ezért nem tudom mit tegyek.

2009. dec. 18. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

énis igy jártam

közölte nem szeret meg bucsuszex...

5honap után itt van.

2016. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!