Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet.3 éve vagyunk kapcsolatban az utóbbi időkben eléggé megromlott a kapcsolatunk. és kis időre szünetet tartottunk. és megcsaltam mit tegyek mondjam meg neki vagy egy életre legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk nagyon nagyon tökéletesen indult. még a gimibe ismertem meg a barátnőmet első látásra szerelmesek lettünk. és nagyon szépen is ment a kapcsolat. és nagyon gyönyörű csodás kapcsolat volt. és nagyon nagy volt a szerelem. ahogy teltek az idők úgy jöttek a problémák is. kevesebb találkozás. több veszekedés és féltékenységek. de a végén mindig kibékültünk. és újra lángolt a szerelem. de a legutóbbi helyzetben viszont annyira el fajultak a dolgok hogy már egyáltalán nem volt ideje rám és alig találkoztunk. azóta dolgozom és ő is alakítja az életét.sulizik de szerettük egymást és kitartottunk egymás mellet ha kevesebbet is találkozgattunk is...

de összevesztünk és szünetet kért. én nagyon haragudtam rá mert feleslegesnek tartottam.. és mondtam rendben. de nagyon ideges voltam rá.. el telt 2 nap nem keresett és én írtam neki sms-t is hogy hiányzik amire nem jött válasz sem.. és jobban befordultam. azt hittem vége.. és egyik lány ismerősömmel futottam össze.... és elmeséltem neki a szituációt aki azt mondta segíteni tud: mondta menjünk igyunk valamit és kapcsolódjunk ki . hát el mentem... és elég jól éreztem magam: és elég késő volt. és a csaj mondta aludjak nála.. úgy voltam vele hát renden úgyis barát semmi baj nem lehet belőle. majd fel mentünk és a csaj rám mászott. azt mondta úgyse tudja meg senki meg ez csak egyszeri alkalom lesz én meg azt mondtam hát rendben. és itt rontottam el mert hagytam magam és meg történt.. de már akkor bántam: és igazából a csaj nagyon bomba nő volt. de nem éreztem magam olyan jól amennyire kellett sőt elég kellemetlenül. és már akkor meg bántam. másnap reggel egy idegen lakásba keltem egy csajjal mellettem és szívem szerint elfutottam volna. és csak néztem ki a fejemből hogy mit tettem....... nem kellet volna

majd rá 3 órára rá jött egy sms- a barátnőmtől hogy hiányzik és szeret és sose akar elveszíteni. és reméli hogy én is szeretem és megoldunk mindent és találkozzunk beszéljük meg..

az a baj én sosem tudtam hazudni és sosem csináltam ilyet.. de nagyon megbántam és nem tudom hogy mit csináljak mondjam el neki vagy ne? de ha el mondamám egy világ omlana össze benne.. és szeretem nagyon és hiányzik vele lennék életem végéig ha kell de ha bevallom biztos vége lenne de azt megtanultam egy élere hogy ilyet több nem csinálok de hazudni se akarok neki de nem akarom hogy vége se legyen? mit tegyek valaki segítsen: 23/F (értelmes válaszokat kérek,értelmes emberektől. )


2014. márc. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

kedves Inverz Tűz nevű felhasználó:


Igen meg bántam volna mert azért egy kapcsolat befejeződik akkor is szerintem várni kell egy kis időt!..

2014. márc. 18. 11:41
 22/44 Noydra ***** válasza:
100%

Nem szeretnéd tudni, ha ezt csinálná veled?

Egész életemben hülyének nézve éljek?

Te meg így egész életedben hazugságban fogsz. De ez csak az én véleményem. Én ha valamit elcseszek, vállalom érte a felelősséget és a következményeket, nem eltusolom és hazudok.


De mondom, ez én vagyok.

2014. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd így szimplán át van b*szva :D
2014. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Azt akarod mondani, hogy TUDOD, hogy hogy áll ezzel a dologgal, de te mégis annyira egy barom vagy, hogy mégis saját magadat tartod többre, és a saját önző céljaidat követed? Mert ez nem más, csak önzőség. Sokkal nagyobb fájdalmat adsz neki, ha nem mondod el.

Tényleg nem vagy képes felfogni, hogy MEGCSALTAD őt?

Tisztában vagy vele, hogy hogy áll a megcsalásos dologgal, és te továbbra is hazudni akarsz neki folyamatosan? Elveszed tőle azt a jogát, ami járna neki, hogy ő eldöntse, mit szeretne a továbbiakban?

Azzal nem fogod kárpótolni, hogy "jobban fogod szeretni." Ha nekem nem mondaná el a párom, és így akarna "bocsánatot kérni" olyanokat lekevernék neki...Legyen már annyi gerinc benned, hogy elmondod neki a helyzetet. Pro és kontra.

Ha tényleg szereted őt, akkor megtiszteled őt ezzel.

2014. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Szegény barátnőd! Nem elég,hogy egy olyannal van együtt aki megcsalta,hanem még egy hazuggal is!
2014. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Inverz Tűz ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon meglepő, hogy van gyomrod még ezek után folytatni.
2014. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
# 24, nem mondom, hogy szép amit csinált, de az lenne az önzőség, ha elmondaná neki. Ugyanis akkor rá rakná a saját lelkiismeretének a terhét, csak hogy könnyítsen rajta. Magyarán belevonna egy olyan embert ebbe a teherbe, aki nem tehet az egészről, csak hogy ne kelljen elviselnie a tettének a súlyát. Szerintem egyszeri megcsalás esetén sokkal nagyobb önző genyó az, aki ezt a terhet rápakolja a partnerére is, nem vállalva érte felelősséget, mint aki tanul belőle, megtartja magának és soha többet nem tesz ilyet.
2014. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Noydra ***** válasza:

Utolsó, ez egy kib.a.szott szar kifogás és hülyeség.

Milyen teher? Csak neki van terhe. Ha elmondja, a csajnak nem terhe lesz, hanem döntéskényszere.

Ha nem mondja el, az egyszerű átb.a.szás...

2014. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

27#

Ne haragudj, de hatalmas nagy hülyeség, amit te most ide leírtál. Kifejteném bővebben, de Noydra előttem leírta a lényegét.

2014. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Nem egy pszichológus támasztja alá az én elvemet. És a tapasztalataim is ezt mutatják.
2014. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!