Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenél? Olyan lelkiismeret...

Segítenél? Olyan lelkiismeret furdalásom van, nyugtass meg hogy jól jártam el az ismerősömmel kapcsolatban? Nem ilyen szokványos kérdés? Többi lent?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon köszönöm
2011. dec. 27. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hm????
2011. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Jól jártál el. Nagyon szivesen.
2011. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van egy ismerősöm aki fogyókúrázik, eddig is szép eredményeket ért el, de még van pár kilo(6-8) feleslege és nem szerette volna hogy az ünnepek miatt kizökkenjen, hiszen az ünnep nem arról szól hoyg csak együnk hanem a lényege a szeretet és a család(én is így gondolom)

Szóval gondoltam én nem fogom hátráltatni, persze volt sok sok süti meg hurka-kolbász, husok, krumpli rizs stb.. de gondoltam mást is csinálok amit ő is szivesen megeszek(távoli rokonok de azért mégiscsak..)

szóval csináltam diétásan halászlevet sok hallal, húslevest direkt nem raktam bele a tésztát, hanem hagytam hogy mindneki annyit szedjen amennyit kér, plusz tettem egy másik tányérba főtt sárga és fehérrépát, főtt husokat, zellert, zöldborsót, karalábét, gombát, kelkáposztát-evett is szépen még egy kis tésztát is szedett:)

másodiknak meg csináltam párolt rizst petrezselyemmel, és párolt köretet amibe volt kukorica, borsó, és répa volt saláta reszelt nyers céklával, lilahagymával, répával, gombával, volt céklasaláta, csemegeuborka és savanyúkáposzta

feltétnek párolt bazsalikomos csirkemellett csináltam sült almával, párolt citromos halat hagymásan és őzgerinbe sütött csirkemellett tojássol és paradicsommal

ezekből is nagyon szépen evett sőt még a receptet is elkérte nagyon örültem neki:)

nasinak csináltam mézes zabpelyhes kekszet közepébe egy egy szem asazlt szilvával, gyümölcstálat, azsalt gyümölcsöket, és egy könnyedd túrós-almás-fahéjas piskótát ebből is evett 2 szeletett is:)

csak hogy elbizonytalanodtam mert vedtem neki ajándékba egy 750ml extra szűz olivaolajt, aszalt gyümölcsöket, gyümölcskosarat, diákcsemegét, nádcukrot, rizstejet, kölest és barnarizst is

ugye ezeket ő is eheti? mármint ezek fogyókúrás termékek? elbizonytalandotam az olaj meg a rizst illetően

ugye nem sértés és nem gondolja azt hogy ő különb hogy ilyeneket is vettem neki

meg kapott fakanalat egy ilyen 6-os fűszercsomaggal meg aegy tányérral, remélem nem gondolja azt hogy nem tud főzni vagy én kiaraom oktatni na szóval értetik

jól jártam el?

meg volt a kosárba banán is de itt olvastam hogy van aki szerint hízlal, de ugye azért csak örül és eheti

köszönöm a válaszokat ezen gondolkodok már egy napja:)

2011. dec. 27. 09:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Az igen bár lenne nekem is ilyen rokonom:D

ENgem mindenhol sütikkel, meg rántotthússal tümtek.

Szerintem nagyon jó volt midnen

Meg az ajándék is.

2011. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves voltál hogy külön gondoltál rá, és nem átlag magyar butaparaszt módra tunkoltad rá a kóóbászt meg a töltött káposztát hogy ugyan má egyééé máá, nem számít az a kicsi a fogyóóókúra alatt! Szóval inkább büszke lehetsz magadra!
2011. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még a könny is kicsordult volna a szememből ha látom valaki ennyire figyelmes legyen velem szembe.
2011. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
ha minden ember csak fele ennyi figyelmességet fordítana a rokonainak, Magyarország lenne az egyik legboldogabb hely a Földön.
2011. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, hát Aczél, most teljesen egyetértünk. :)

Kérdező! Szerintem nagyon szép volt tőled, hogy ennyire odafigyeltél, és nagyon boldog lehet a rokonod! :)

2011. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

huu köszönöm szépen

Boldog Új Évet!:)

2011. dec. 29. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is könnyes lett a szemem :) Mindenkinek ilyen rokont vagy barátot kívánok!
2011. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!