Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet.3 éve vagyunk kapcsolatban az utóbbi időkben eléggé megromlott a kapcsolatunk. és kis időre szünetet tartottunk. és megcsaltam mit tegyek mondjam meg neki vagy egy életre legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk nagyon nagyon tökéletesen indult. még a gimibe ismertem meg a barátnőmet első látásra szerelmesek lettünk. és nagyon szépen is ment a kapcsolat. és nagyon gyönyörű csodás kapcsolat volt. és nagyon nagy volt a szerelem. ahogy teltek az idők úgy jöttek a problémák is. kevesebb találkozás. több veszekedés és féltékenységek. de a végén mindig kibékültünk. és újra lángolt a szerelem. de a legutóbbi helyzetben viszont annyira el fajultak a dolgok hogy már egyáltalán nem volt ideje rám és alig találkoztunk. azóta dolgozom és ő is alakítja az életét.sulizik de szerettük egymást és kitartottunk egymás mellet ha kevesebbet is találkozgattunk is...

de összevesztünk és szünetet kért. én nagyon haragudtam rá mert feleslegesnek tartottam.. és mondtam rendben. de nagyon ideges voltam rá.. el telt 2 nap nem keresett és én írtam neki sms-t is hogy hiányzik amire nem jött válasz sem.. és jobban befordultam. azt hittem vége.. és egyik lány ismerősömmel futottam össze.... és elmeséltem neki a szituációt aki azt mondta segíteni tud: mondta menjünk igyunk valamit és kapcsolódjunk ki . hát el mentem... és elég jól éreztem magam: és elég késő volt. és a csaj mondta aludjak nála.. úgy voltam vele hát renden úgyis barát semmi baj nem lehet belőle. majd fel mentünk és a csaj rám mászott. azt mondta úgyse tudja meg senki meg ez csak egyszeri alkalom lesz én meg azt mondtam hát rendben. és itt rontottam el mert hagytam magam és meg történt.. de már akkor bántam: és igazából a csaj nagyon bomba nő volt. de nem éreztem magam olyan jól amennyire kellett sőt elég kellemetlenül. és már akkor meg bántam. másnap reggel egy idegen lakásba keltem egy csajjal mellettem és szívem szerint elfutottam volna. és csak néztem ki a fejemből hogy mit tettem....... nem kellet volna

majd rá 3 órára rá jött egy sms- a barátnőmtől hogy hiányzik és szeret és sose akar elveszíteni. és reméli hogy én is szeretem és megoldunk mindent és találkozzunk beszéljük meg..

az a baj én sosem tudtam hazudni és sosem csináltam ilyet.. de nagyon megbántam és nem tudom hogy mit csináljak mondjam el neki vagy ne? de ha el mondamám egy világ omlana össze benne.. és szeretem nagyon és hiányzik vele lennék életem végéig ha kell de ha bevallom biztos vége lenne de azt megtanultam egy élere hogy ilyet több nem csinálok de hazudni se akarok neki de nem akarom hogy vége se legyen? mit tegyek valaki segítsen: 23/F (értelmes válaszokat kérek,értelmes emberektől. )


2014. márc. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
kolosszus22 igazad van! megérdemlem hogy viseljem a terhet, és nem is érdekel csak ne legyen vége és ne tudja meg . és jobban fogok vele törődni és szeretni fogom és ezzel bizonyítok hogy igenis és kimutatom mennyire szeretem és nem csinálok több ilyet.és szerintem ez fel ér mindennel.
2014. márc. 17. 18:52
 12/44 anonim ***** válasza:
64%
Én is úgy gondolom, hogy ne rakd rá ezt a terhet. Ha komolyan csak egyszeri alkalom volt és tényleg vele szeretnél lenni, akkor örök életedre bánni fogod, ha msot elmondod és kidob. Te csináltad a hülyeséget, ne rajta akard a lelkiismereted enyhíteni. Viseld el! És soha többet ne csinálj ilyet.
2014. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
döntöttem: nem mondom el és kész magamba tartom és remélem idő után el is felejtem. és boldog kapcsolat lesz köszönöm szépen a kommenteket és a pozitív véleményeiteket !!!!!!!!!!!
2014. márc. 17. 19:08
 14/44 anonim ***** válasza:
61%
Ne akard elfelejtni,mindig gondolj arra,hogy mennyire kozel voltal ahhoz,hogy elveszitsd es ha masra vagja magat vigyazzba a cerka,akkor is ez jusson eszedbe ! Egyebkent eszre fogja venni a baratnod,hogy valami tortent,mert akaratlanul is sokkal jobban fogsz figyelni ra mostanaban - persze attol meg szurkolok nektek,hogy sikeruljon.
2014. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
53%
Helyesen döntöttél kérdező, mint nő mondom ezt! :) Sok sikert!
2014. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Noydra ***** válasza:

Hát... nagyon megosztóak a válaszok.

Én nem tudom el lehet e egy ilyet felejteni valaha is. Engem sosem hagyna nyugodni.

2014. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
74%
Mondd csak el.
2014. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 Inverz Tűz ***** válasza:
Akkor is megbántad volna, ha soha többet nem keresett volna már a barátnőd, tehát az ő oldaláról tényleg a kapcsolat végét jelentette volna az összeveszés utáni állapot?
2014. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarod bántani ezzel a barátnődet...Szóval szerinted azzal nem fogod folyamatosan bántani, hogy minden egyes másodpercben hazudsz neki? Lehet, hogy még nem tudja, de hidd el, hogy ki fog derülni, és akkor annyi esélyed sem lesz visszakapni, mint most.

Nem értem, hogy hogy lehet itt ennyi gerinctelen alak, akinek annyira sincs töke, hogy felvállalja a tettét. Ha így elmondanád neki, lehet, hogy megbocsájtana, ha később derül ki, biztos, hogy nem.

MIÉRT veszed el tőle a döntéshozásának a jogát? Az ő élete, erről neki kellene döntenie, NEM neked.

2014. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Kedvel válaszolók: igazából nem ezen múlik egy kapcsolat hogy 10 igen 7 nem.. hanem a helyes döntés adott pillanatokban, szerintem mindenki követ el hibákat. a lónak is négy lába van és megbotlik! a tanulság az volt hogy ilyet több sosem csinálok. egyik bölcs ismerősömet kérdeztem meg hogy szerinte mi a véleménye? és a válasza ez volt: ha te lennél ilyen szituációban és veled ezt tette volna te szeretnél róla tudni? a válaszom "NEM" volt. mert nagyon fájna.és neki is.! nagyon nem volt szép dolog tőlem de ha igazán meg bántam akkor fátylat rá, és a lelki ismeret ne idegesítsen mivel nem voltunk együtt akkor és ha úgy állt volna a (barátnőd) a dolgokhoz akkor nem történt volna meg. és ez hülyeség aki egyszer megcsinálta az többször is megfogja... mert én tanultam belőle. azt hittem bosszúból meg igazából értelmetlen dolgot csináltam szóval egyáltalán nem volt jó.. és abba is maradt..undorom is volt pedig a csajjal semmi gáz nem volt! és erre jöttem rá hogy azzal a legjobb akit szeretsz igazán. és mostantól többet törődök vele és ő is velem. persze nem feltűnően mert gyanús lesz . ám meg kérdeztem tőle hogy mi lenne ha ki derülne hogy egyszer is megcsalnám? és mássa lennék: a válasza ez volt. akkor el felejthetném mert ő nem esik vissza ugyanabba mert egyik ex barátja már meg csinálta vele. és ő egy kapcsolatot tartja annyira. hogy ne legyen ilyen... meg szégyeltem magam de nem vette észre. de igazából a lényeg soha nem fogja meg tudni senkitől. mert csak az ismerősöm tud róla és ő sosem mondaná el és úgy veszem mintha meg sem történt volna. egy rossz álom. ami tanulságos volt egy Életre.

este találkozunk és a kapcsolat nagyon megerősödött többet akarok vele foglalkozni és ő is velem szerintem most állt helyre ez a kapcsolat. :)

2014. márc. 18. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!