Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet.3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet.3 éve vagyunk kapcsolatban az utóbbi időkben eléggé megromlott a kapcsolatunk. és kis időre szünetet tartottunk. és megcsaltam mit tegyek mondjam meg neki vagy egy életre legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés

a kapcsolatunk nagyon nagyon tökéletesen indult. még a gimibe ismertem meg a barátnőmet első látásra szerelmesek lettünk. és nagyon szépen is ment a kapcsolat. és nagyon gyönyörű csodás kapcsolat volt. és nagyon nagy volt a szerelem. ahogy teltek az idők úgy jöttek a problémák is. kevesebb találkozás. több veszekedés és féltékenységek. de a végén mindig kibékültünk. és újra lángolt a szerelem. de a legutóbbi helyzetben viszont annyira el fajultak a dolgok hogy már egyáltalán nem volt ideje rám és alig találkoztunk. azóta dolgozom és ő is alakítja az életét.sulizik de szerettük egymást és kitartottunk egymás mellet ha kevesebbet is találkozgattunk is...

de összevesztünk és szünetet kért. én nagyon haragudtam rá mert feleslegesnek tartottam.. és mondtam rendben. de nagyon ideges voltam rá.. el telt 2 nap nem keresett és én írtam neki sms-t is hogy hiányzik amire nem jött válasz sem.. és jobban befordultam. azt hittem vége.. és egyik lány ismerősömmel futottam össze.... és elmeséltem neki a szituációt aki azt mondta segíteni tud: mondta menjünk igyunk valamit és kapcsolódjunk ki . hát el mentem... és elég jól éreztem magam: és elég késő volt. és a csaj mondta aludjak nála.. úgy voltam vele hát renden úgyis barát semmi baj nem lehet belőle. majd fel mentünk és a csaj rám mászott. azt mondta úgyse tudja meg senki meg ez csak egyszeri alkalom lesz én meg azt mondtam hát rendben. és itt rontottam el mert hagytam magam és meg történt.. de már akkor bántam: és igazából a csaj nagyon bomba nő volt. de nem éreztem magam olyan jól amennyire kellett sőt elég kellemetlenül. és már akkor meg bántam. másnap reggel egy idegen lakásba keltem egy csajjal mellettem és szívem szerint elfutottam volna. és csak néztem ki a fejemből hogy mit tettem....... nem kellet volna

majd rá 3 órára rá jött egy sms- a barátnőmtől hogy hiányzik és szeret és sose akar elveszíteni. és reméli hogy én is szeretem és megoldunk mindent és találkozzunk beszéljük meg..

az a baj én sosem tudtam hazudni és sosem csináltam ilyet.. de nagyon megbántam és nem tudom hogy mit csináljak mondjam el neki vagy ne? de ha el mondamám egy világ omlana össze benne.. és szeretem nagyon és hiányzik vele lennék életem végéig ha kell de ha bevallom biztos vége lenne de azt megtanultam egy élere hogy ilyet több nem csinálok de hazudni se akarok neki de nem akarom hogy vége se legyen? mit tegyek valaki segítsen: 23/F (értelmes válaszokat kérek,értelmes emberektől. )


2014. márc. 17. 17:55
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
És a csajnak is teher lesz. Ugyanis ha tényleg szereti a srácot és/vagy társfüggő akkor nem fog szakítani. Ellenben foylamatosan a fejéhez fogja vágni minden egyes veszekedéskor, és foylton örlődni fog emiatt. Sose lesz nyugta.
2014. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Te azt a módszert választod, amelyiknél kiveszed a gerinced, és eldobod, de attól függetlenül még az a szar verzió. Bár biztos jó lehet átb*szni a "szeretett" párt.

Az, hogy terhet rak a csajra, az hülyeség, ezt is csak valami idióta találta ki, akinek valami mentség kellett arra, hogy miért nem mondja el a félrelépését.

Az pedig, hogy egyszer vagy többször lép félre valaki, ugyan olyan.

2014. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem olyan. Hosszú kapcsolatban egyáltalán nem. Előbb-utóbb jön a kísértés. Mindenkinél. Aki egyszer megcsalja a párját mert épp az adott szituációban nem tudott ellenállni a kísértésnek, de szégyelli magát érte és soha többet nem csinál ilyet, magában tartja, az még mindig tisztességesebb mint aki magasról tesz a párjára, az érzéseire és állandóan csalja. Mert az magában hordozza a lebukás rizikóját, de nem érdkeli, mivel már nem fontos neki a párja. Aki képes hosszú időn keresztül csalni valakit, ott már nem a pillanatnyi elcsábulásról van szó, hanem ott már csak megszokás van, nincs sem szeretet sem tisztelet.

Akinek a párja fontos, az nem teszi ki egy egyszeri megcsalás okozta tehernek az egész kapcsolatot, hanem tanul belőle.

2014. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell engedni a kísértésnek. Egy megcsalással is átb*szod a barátnődet/barátodat. Nem bírnék visszamenni a másikhoz azzal a tudattal, hogy kijátszottam a bizalmát. : )

De egyébként felesleges ezen "vitatkoznunk" mivel teljesen más állásponton vagyunk, nem jutnánk vele sehova.

2014. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem kell engedni a kísértésnek. :) De a jelenlegi helyzetről beszéltünk, nem a "mi lett volna ha"-król.
2014. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
De amúgy meg mindenki ítélkezik és szerintem kevesen olvassák el azt,hogy az eset akkor történt,amikor szünetet tartottak ..
2014. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

elmondtad neki? ha még nem, akkor NE tedd!

tudom, hogy le fogtok pontozni, de pont nem érdekel :)

jobb a békesség.

a bűntudat elmúlik.

én is csaltam már meg barátomat... nem mondtam el neki. az ő érdekében is. többet nem tudna bízni a nőkben, és teljesen összetörne... szóval amikor szakítottunk (a másik srác miatt, akivel megcsaltam), és rákérdezett, hogy mi volt, azt mondtam, hogy semmi. meg inkább egyedül bűntudatozok, nem zúdítom rá a bajomat.:)

meg persze az is benne van, hogy ártana a jó hírnevemnek :D

ti szünetet tartottatok. örülj annak, hogy ti együtt vagytok. exemmel nemrég szakítottunk, nem bízom benne (nem megcsalás miatt), viszont mégis újrakezdeném vele, csak mivel ő szakított, ezért nem akarja...

18/L

2014. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 Noydra ***** válasza:

Utolsó, attól, hogy nem mondod el, ugyanúgy r.i.banc maradsz...

"Jobb a békesség" "Szenvedjek én bűntudatban"


Tisztán látszik, hogy ezek csak azért lettek kitalálva, hogy legyen kifogás, amiért hülyének nézitek, hazudtok, és átba.s.szátok a "párotokat".

2014. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ezzel most én sem értek egyet 18/L - de azzal igen,hogy nem kell elmondania a kérdezőnek . Nem a békesség miatt,hanem azért,mert túl sokat veszíthet egy olyan esettel,ahol egyszer megbotlott és ezerszer megbánta. Szinte biztos,hogy soha nem fogja megtenni többé és nagyon fog vigyázni a kapcsolatukra .. Én egy 1.5 éves "szeretöt" is megbocsátottam a páromnak,azóta a kapcsolatunk sokkal magasabb szintre került és hiszem,hogy soha többé nem teszi meg !
2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Azóta el telt egy kis idő! majdnem egy hónap!

hogy őszinte legyek mai napig eszembe van amit csináltam. és higgyétek el nem könnyű így élnem "Hazugságban" tisztába vagyok azzal hogy ezt egyszer meg kell tudnia és hogy igenis joga van tudni. és minden nappal egyre beljebb úszok és annál fájdalmasabb lesz neki! de mikor el határozom hogy el kell mondjam neki ,hogy mikor nem voltunk együtt: lefeküdtem mással belegondolok abba hogy mekkora fájdalom lenne az számomra. és ha forditott helyzet lenne ő jelentene be nekem ilyet nekem hogy esne... talán az emberekbe legyen bárki az soha nem bíznák meg. és az életem össze omolna. szerintem ő is ugyanígy lenne.talán a főiskolát is ott hagyná. és soha vissza út.! és arra gondoltam ott kéne hagyjam előbb utóbb. minthogy hazudjak neki ő meg hazugságba éljen. de nem megy. :( a szituáció akkor sz*r mikor azt mondja hogy nagyon szeret.. és sose kéne neki senki más.. nagyon aranyos de van mikor nagyon bunkó,önző.. szóval változatos.. de ha elmondanám akkor mekkora fájdalom lenne de ha eszembe jut mekkora bunkó volt. ő is párszor akkor nem bánom hogy meg tettem... de mikor hozzám bújik akkor igen.

2014. ápr. 7. 00:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!