Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves helyes srác haverom, aki az osztálytársam, és akinek soha nem volt még barátnője. Hogy deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a gyerek nagyon jól néz ki, népszerű, jófej, (még a bicepsze is nagyobb az enyémtől:D), csomó lány oda van érte, naponta váltogathatná a barátnőit. A sulinkban rengeteg gyönyörű lány van, nem mellesleg rengeteg jó csaj haverja van sulin kívül is. Viszont neki még soha nem volt egy barátnője sem, és még alkalmi kapcsolatai sem voltak. Szoktuk azzal ugratni, hogy meleg, és pár lány is gyanakszik erre a tényre, mivel ennyi idősen már minden helyes, jófej és magabiztos hetero fiúnak volt/van már barátnője. Nekem ő a legjobb haverom, és szeretném kideríteni, hogy meleg-e. Várom a tippeket, hogy deríthetném ki!:)


ui: nem azért akarom kideríteni, hogy meleg-e mert ki akarom cikizni emiatt és még csak nem is azért mert össze akarok jönni vele:) hanem mert tényleg ő a legjobb haverom és szeretném hogy ha tényleg az, akkor felvállalná és nem élne hazugságokban:)



2014. márc. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Gondolom egy kicsit jó érzéssel tölt el,hogy valaki plátói szerelmet táplál irántadxDDDD
2014. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
meg fogsz lepődni, de az is jó érzés volt amikor lesmárolt ma a teremben. ilyet még soha nem éreztem... az is furcsa, hogy más fiúval elhánynám magam, de vele nem...:D
2014. márc. 24. 15:44
 53/74 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg ? :D durva pedig azt hittem te teljesen hetero vagy :) be vallom nem számítottam ilyen fejleményekre , de ha nem érzed azt ,hogy hánynod kell ettől a dologtól akkor adj neki egy esélyt ,hagyd ,hogy magától menjenek a dolgok , aztán majd meg látjátok , barátod biztos megveszne a boldogságtól ha összejönnétek :D szóval ez rajtad múlik :)


Majd írd le az eseményeket akár milyen irányba is megy a dolog :)

2014. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 kolosszus22 ***** válasza:
54%
Kezd kamuszaga lenni ennek a kérdésnek.
2014. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
69%

ha azt nézzük h a fiú-fiú kapcsolatok milyen arányúak, akkor nyilván az 1:10 is szerény becslés, én simán 50-70%-ra teszem azok számát, akiknek van/volt valamilyen fiús ügye, de nem melegek. akik melegek, azok lehetnek 10% valóban (sztem).


na és ha úgy adódna, ki térdelne kinek? vagy kölcsönös lenne a dolog? vagy csak hagynád magad? ez utóbbi nem rossz ... (nekem csinálta már srác és huuhhhhmmmmm)

2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
idáig én is azt hittem heteró vagyok, mivel soha nem tudtam fiúval elképzelni a dolgot. de nem fogom magam becsapni, tetszik amit csinál, viszont más fiúval ezt nem tudom elképzelni :D amúgy #55, erre még nem gondoltam :D
2014. márc. 24. 19:05
 57/74 A kérdező kommentje:
de amúgy összejöttünk:D
2014. márc. 24. 19:50
 58/74 anonim ***** válasza:

na de és akkor most mi van?

jártok?

szex már volt?

mi más volt?

és hogy néz ki?

linkelj már magatokról egy közös fotót, kivi lennék! köszi

és végül kiki? tehát ki térdel kinek? ez hogy van?

2014. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
hetero vagy, naná :D
2014. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
46%
ettől még lehet heteró ...vannak nagyon szép, érzelmes szerelmi kapcsolatok heteró fiúk között is, nem értem, miért kell ezt tagadni.
2014. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!