Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves helyes srác haverom, aki az osztálytársam, és akinek soha nem volt még barátnője. Hogy deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a gyerek nagyon jól néz ki, népszerű, jófej, (még a bicepsze is nagyobb az enyémtől:D), csomó lány oda van érte, naponta váltogathatná a barátnőit. A sulinkban rengeteg gyönyörű lány van, nem mellesleg rengeteg jó csaj haverja van sulin kívül is. Viszont neki még soha nem volt egy barátnője sem, és még alkalmi kapcsolatai sem voltak. Szoktuk azzal ugratni, hogy meleg, és pár lány is gyanakszik erre a tényre, mivel ennyi idősen már minden helyes, jófej és magabiztos hetero fiúnak volt/van már barátnője. Nekem ő a legjobb haverom, és szeretném kideríteni, hogy meleg-e. Várom a tippeket, hogy deríthetném ki!:)


ui: nem azért akarom kideríteni, hogy meleg-e mert ki akarom cikizni emiatt és még csak nem is azért mert össze akarok jönni vele:) hanem mert tényleg ő a legjobb haverom és szeretném hogy ha tényleg az, akkor felvállalná és nem élne hazugságokban:)



2014. márc. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:

na tessék ...

és akkor? most mi lesz? összejöttök vagy te inkább csajozol, de ugyanúgy jó barátok lesztek?

gondolok itt olyanokra is h pl ezek után se fogsz tartani olyan helyzetektől ha pl együtt tusoltok, öltöztök stb? (csak mert ezeket szokták felhozni ellenérvként gyakran, hiába egy baromság, de attól még sokszor hallom, hogy "nanemááá nem gondolod h egy bu--val foogk együtt öltözni h sasolja a farkam?" ... nem ritka ez a hozzáállás.

részedről milyen? (persze ha összejöttök, akkor ez nem kérdés :XD)

2014. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

tévedés, nem vagyok meleg:D


ahogy homofób sem (nem értem azokat az embereket, akik undorodnak ettől, szerintem tök normális dolog két azonos nemű kapcsolata:), így persze, hogy elfogadom a legjobb barátomat olyannak amilyen:) de amúgy bármilyen más tulajdonságát is elfogadnék:)


köszönöm mindenkinek még egyszer a válaszát, sokat segítettetek!:)

2014. márc. 21. 08:57
 33/74 A kérdező kommentje:
De amúgy beszéltünk a kettőnk barátságáról is, és szerencsére én nem tetszem Neki :) Ráadásul eddig is együtt jártunk kondiba, és ezután is együtt fogunk és nem érdekel, hogy meleg:)
2014. márc. 21. 08:59
 34/74 anonim ***** válasza:
5%
nagyszerű, most már nyugodtan alhatsz, csak nem értem, hogyha nem változtat ez semmin, mire volt jó?
2014. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
89%

mi mire? te is azon a véleményen vagy, h a legjobb haverja előtt is inkább hazudozzon?

sztem ez így akkor legalább tiszta, és mellesleg elengedhetetlen is egy barátságban. vagy máskülönben te hogy képzelsz el egy hazugságokkal teli barátságot? hogy a legjobb haverok, és a meleg srác majd ugyanúgy nyomja a csajozós szöveget, mert nem mondhatja ezt el? hihetetlen kapcsolatokban tudnak élni egyesek.


egyébként kérdező! hogy te nem vagy meleg? háááát, izé ... és ez tényleg így van? így anonime megmondhatod sztem ...


Ha tényleg heteró vagy, nos akkor majd kíváncsi leszek a továbbiakra, szal számolj majd be! És be se jössz neki???

és mennyire vagytok jó barátok? pl ezek után elmennél vele egy meleg discóba csak úgy szórakozni? na meg pl szívesen megismernéd a fiújait? pontosabban elvárnád h mutassa be neked őket, hiszen ha csajai lennének, nyilván bemutatná? tehát ezek hogy vannak?

2014. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

#34: Az én részemről valóban semmit nem változtat az a tény, hogy a legjobb haverom a fiúkat szereti. Neki viszont 100%, hogy nagy lelki támaszt nyújt az, hogy a legjobb barátja elfogadja, és támogatja, és hogy valakivel teljes mértékben őszinte lehet.:)

#35: Az igazat írtam.:) Én csak a lányokat szeretem, de ha ez nem így lenne, nem tagadnám még szemtől szemben sem, nemhogy névtelenül.:D Persze, hogy bemutathatja a fiúját, miért ne tehetné?:D Kajak nem értem, miért ilyen hihetetlen az, hogy elfogadom a haveromat melegnek. Viszont egy meleg bárba már nem mennék be vele:DDDDD

2014. márc. 21. 15:26
 37/74 anonim ***** válasza:
10%

"igen, viszont ma már 2014-et írunk, ez a XXI. század, és a kis 12 évesek is kézen fogva járkálnak az utcán. Egy 16 éves fiút már rég érdeklik ilyen korban a lányok, és barátnői is vannak/voltak. Ráadásul neki semmilyen önértékelési/lelki baja nincs, ami ebben megakadályozhatná."

Az egy dolog, hogy van a "birka nyáj" akik követik a "divatot". Attól még nincs törvénybe foglalva, hogy 12 évesen már járni kell valakivel. Pont emiatt ilyen szörnyű a magyarok társadalmi élete, mert azt hiszik, ha nem állnak be a sorba, akkor betegek, különcök, senkiháziak lesznek. Ezért van itt gyakorin is az a rengeteg hülye kérdés, hogy mennyire ciki, ha 14 évesen még szűz.

2014. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim válasza:
34%

Na ez úgy hülyeség, ahogy van. Ha valakinek 16 évesen nincs barátnője, ez meleg? Na ne szívass! Lehet, hogy a ti köreitekben ez a menő, de az igazi, komoly kapcsolat csak később alakulhat ki, amikor már mind a kettő fél érett.

Amúgy meg ezen a téren két fajta ember van.

- Az, aki nőket keres minden sarkon.

- Az, aki a tökéletes nőt keresi, akivel képes lenne leélni az egész életét.

Bármelyik lehet, inkább arra kérdezz rá, miért nincs barátnője, mi az ideálja, mutasson róla képet, meg hasonlók. Ne nézd melegnek, inkább beszéld meg miért nincs még csaja, mikorra tervezi stb...

2014. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
63%
utolsó már meg beszélték, hogy meleg a barátja :D olvas először mielőtt írsz :)
2014. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim válasza:
25%

Ők beszélték meg? Még csak nem is ismerik :S

Komolyan? Mondjatok indokokat azon kívül, hogy még nincs barátnője(tizenhat évesen!!!!!), hogy meleg.

Vagy ezt ti így már el is döntöttétek?

2014. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!