Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves helyes srác haverom, aki az osztálytársam, és akinek soha nem volt még barátnője. Hogy deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a gyerek nagyon jól néz ki, népszerű, jófej, (még a bicepsze is nagyobb az enyémtől:D), csomó lány oda van érte, naponta váltogathatná a barátnőit. A sulinkban rengeteg gyönyörű lány van, nem mellesleg rengeteg jó csaj haverja van sulin kívül is. Viszont neki még soha nem volt egy barátnője sem, és még alkalmi kapcsolatai sem voltak. Szoktuk azzal ugratni, hogy meleg, és pár lány is gyanakszik erre a tényre, mivel ennyi idősen már minden helyes, jófej és magabiztos hetero fiúnak volt/van már barátnője. Nekem ő a legjobb haverom, és szeretném kideríteni, hogy meleg-e. Várom a tippeket, hogy deríthetném ki!:)


ui: nem azért akarom kideríteni, hogy meleg-e mert ki akarom cikizni emiatt és még csak nem is azért mert össze akarok jönni vele:) hanem mert tényleg ő a legjobb haverom és szeretném hogy ha tényleg az, akkor felvállalná és nem élne hazugságokban:)



2014. márc. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
51%

mi is eldöntöttük persze, ez nem is kérdés, na de ha olvasnál, láttad volna, hogy azóta a srác is elmondta a haverjának.

(sőt, tán most még házasság is lesz, nemtom ....)

De igenis kitartok amellett h 16 évesen azért minimum gyanús, ha vkinek nincs nője, amikor én ahogy tapasztaltam (és igen reprezentatívnak mondhatom e tapasztalatot), már 15 évesen abszolút rendszeres szexuális életet élnek a fiatalok (bizony, lányok is!!), így aztán ha 16 évesen még csak lányhoz se volt köze, hááááááááát az ott nem oké. Vagyis oké, de hát itt az oka.

2014. márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:

,,sőt, tán most még házasság is lesz, nemtom...."


ezt kajak nem értem, fejtsd már ki légyszi mire gondoltál:DDDD


abszolút nem gáz amúgy, ha valakinek 16 évesen soha nem volt még barátnője. és ha az illető külseje nem valami szép, még érthető is. az olyan eseteknél viszont, mint a haveroménál, hogy adott egy igényes, lányok bálványa gyúrós gyerek, aki népszerű meg jófej, az már kicsit gyanús, hogy nem csajozik. főleg, hogy 15 évesen -ahogy én is- minden fiú érdeklődik a lányok és a szex iránt. ez nem egy divat, hanem ekkorra már fizikailag mindenki megér egy kapcsolatra, vagy legalábbis a szexre mindenképp. de kár ezen vitázni, igazam volt, meleg, de elfogadom, részemről ezt a témát lezárom.:)

2014. márc. 22. 11:21
 43/74 kolosszus22 ***** válasza:
39%

Merő baromság, annak az esélye, hogy meleg kb. 1 a millióhoz. Attól, hogy valaki jól néz ki és nincs barátnője már b*zi!? Nagyon sok egyéb oka lehet, mondjuk pl. h 16 évesen még nem akar barátnőzni vagy csak szimplán még nem igazán érzi magát késznek erre. Engem is jó pasinak tartottak és tartanak ma is, sok lánynak tetszettem már középsuliban is, még is az első komoly barátnőm 22 éves koromban lett, mert addigra éreztem, hogy jó lenne, előtte csak baromkodtam és nem is igazán értettem a nők nyelvén.

26F

2014. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon egyszerű. Ha jó haverok vagytok tényleg, akkor térdelj le elé, próbáld lecidázni. Ha hagyja, élvezi, akkor meleg, ha nem, akkor nem.
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
90%

44-es : ez így nem jó módszer, mert nem kell melegnek lenni ahhoz, h hogy fiúval szopassa magát. elég sok heteró megteszi, egyszerűen mert jól esik, sőt elég sok még azt is beismeri, hogy ezerszer nagyobb élmény, mint a bnőjével.

Szóval ez így nem derül ki (persze attól még megteheted ...)

2014. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
69%

és még gyúrós is és jól is néz ki?

ha ezt mondtad volna, már a legelején megmondtam volna a választ. hát izé ... én se vagyok naiv, járok eleget konditerembe, és ami olykor megy este az edzések után a tusolóban, öltözőben, nos az már enyhén nem semmi. melegek meg különösen nagyon szeretnek gyúrni.

2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
45 tudod mikor engedném egy másik srácnak hogy akármit is kezdjen velem. Nem divatból vagyok hetero...
2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

Nem 1 a millióhoz,hanem 1 a 10hez.

Látszik,hogy még rengetegen azt hiszik,hogy ez egy ritka dolog.

2014. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
76%
mit lovagoltok ezen, már kiderült, hogy meleg, happy end, ügy lezárva, jó éjt.
2014. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
igen, tényleg elmondta, hogy meleg, és ráadásul azóta az is kiderült, hogy szerelmes is belém, és mivel osztálytársak vagyunk, ezért napi 10x bepróbálkozik nálam... megbántam, hogy ki akartam deríteni.. :D
2014. márc. 24. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!