Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 16 éves helyes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 16 éves helyes srác haverom, aki az osztálytársam, és akinek soha nem volt még barátnője. Hogy deríthetném ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ez a gyerek nagyon jól néz ki, népszerű, jófej, (még a bicepsze is nagyobb az enyémtől:D), csomó lány oda van érte, naponta váltogathatná a barátnőit. A sulinkban rengeteg gyönyörű lány van, nem mellesleg rengeteg jó csaj haverja van sulin kívül is. Viszont neki még soha nem volt egy barátnője sem, és még alkalmi kapcsolatai sem voltak. Szoktuk azzal ugratni, hogy meleg, és pár lány is gyanakszik erre a tényre, mivel ennyi idősen már minden helyes, jófej és magabiztos hetero fiúnak volt/van már barátnője. Nekem ő a legjobb haverom, és szeretném kideríteni, hogy meleg-e. Várom a tippeket, hogy deríthetném ki!:)


ui: nem azért akarom kideríteni, hogy meleg-e mert ki akarom cikizni emiatt és még csak nem is azért mert össze akarok jönni vele:) hanem mert tényleg ő a legjobb haverom és szeretném hogy ha tényleg az, akkor felvállalná és nem élne hazugságokban:)



2014. márc. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
96%

Ha ezt mindenképp ki akarod deríteni róla,és mert tényleg ő a legjobb haverod,nincs más dolgod,mint leülni vele és megbeszélni ezt.

Nem kideríteni kell,hanem megkérdezni.

Jó cselekedet,ha azt akarod hogy ne éljen hazugságban.

Lehet,hogy pont te vagy az aki segít neki elfogadnia önmagát.Közöld vele hogy téged ez nem zavarna és támogatod őt mindenben.Ha tényleg meleg,akkor nagyon nehéz neki,és elsősorban önmagát kell elfogadnia,aztán jöhetnek a "többiek". Segíts neki ebben!!

2014. márc. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:

így van! először támogasd h te akkor is elfogadod, ha meleg, és csak utána kérdezd meg konkrétan (esetleg), ez jó ötlet!

de persze attól is függ, hol és milyen környezetben mozog, mert nyilván nem újdonság neked se, hogy vannak körök, ahol a melegeknek egyszerűen nincs maradásuk, ha kiderül, és akármilyen ürüggyel is, de tuti kiteszik (pl. élsport ... tudom igen, vannak meleg srácok, de csakis fű alatt, legtöbbször álbarátnővel a publikum felé).

Ha ilyesmi nincs, akkor pl beszélgess vele h otthon a szülei hogy kezelik ezt a témát meg a rokonsága, ismerősi köre stb, sztem van egy csomó téma, amiből leveheti h te nem rosszindulatúan állsz hozzá.

2014. márc. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
95%

9-es ... ez nem így megy!

"Te ilyeneket ne derítgessél ki! Foglalkozz magaddal!

egy szemét tróger vagy"


A dolog nem így működik!

Ő legalább nyíltan megmondja, hogy akarja tudni, és érdekli, mi a helyzet a sráccal, ha már 1x a jó haverja. nanáááá, de miért gondolod, hogy nem?

A másik meg az h ő legalább nyíltan ezt meg is mondja, de tök evidens h mindenki mást is érdekel, sőt, talán még jobban is, csak ők alamuszibb módon nem szólnak egy szót se, ellenben ugyanúgy (vagy durvábban vájkálva) kiderítik nagy csendben.

2014. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
93%

Szia , szerintem ne kérdez rá így konkrétan ,hogy meleg-e , mert magamból kiindulva ,tuti letagadnám ,ha nem lennék biztos ,hogy nyugodtan elmondhatom-e az illetőnek, helyette először mond el neki a véleményed a melegekről , mondjuk vesd fel így a témát :


( Kettesben vagytok és dumáltok mindennapos dolgokról utána pedig mond ezt:) Am tegnap néztem egy filmet a címe Imák Bobbyért elég érdekes, szomorú volt egy homoszexuális srácról szólt a történet, tök sz*r hogy ilyen dolgok mint a filmeben megtörtének még mindig és ,hogy az emberek egy része még mindig nem fogadta el a homoszexuálisokat, ha tudnám hogy nekem is van meleg ismerősöm akkor is ugyan úgy elfogadnám mint azelőtt.

Neked am mi a véleményed a melegekről ?


Na így nem csak a semmiből jönne a melegség mint téma mert van egy alap dolog ami miatt felveted ezt a témát , illetve így a te álláspontodat is elmondod a melegekkel kapcsolatban ,hogy te teljesen elfogadod őket :)

Szóval ha meleg a barátod akkor szerintem ezután képes lenne neked elmondani :) A filmet amit mondtam am meg is nézheted ha akarod ,elég jó a témában , persze nem kell szó szerint így mondanod a dolgokat ahogy én leírtam használd a saját beszéd stílusod :D


Egy meleg srác :)

2014. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!:)


#7-es: direkt a kérdés alá és egy válaszban is leírtam, hogy magabiztos, semmi gátlása nincs.:) és bármelyik lányt megkaphatná.

#8-as: igen, viszont ma már 2014-et írunk, ez a XXI. század, és a kis 12 évesek is kézen fogva járkálnak az utcán. Egy 16 éves fiút már rég érdeklik ilyen korban a lányok, és barátnői is vannak/voltak. Ráadásul neki semmilyen önértékelési/lelki baja nincs, ami ebben megakadályozhatná.

#9-es: :DDDDDDD köszönöm tanácsod:DDD

#10-es: csak néha hívja egy-egy idősebb haverunk poén szinten melegnek, de véletlenül sem bántásként mondják rá. Szerintem ezen egy meleg is csak jót mosolyogna.:)

#11-es, 12-es : :) igen, ezt én is így látom:)

#13-as: köszönöm!:)

#14-es: igen, ez egy jó ötlet, valószínűleg hasonlóképp fogom kideríteni:)

2014. márc. 19. 16:06
 16/74 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy srác aki tetszett. 18 éves, helyes, magas, sportoló, szóval meg vannak hozzá az adottságai, hogy legyen barátnője. Nos, mikor próbáltam hozzá közelebb kerülni, olyan bunkón utasított el, és utána még jó párszor megalázott az utcán, hogy rájöttem ezért nincs barátnője. Senki nem jó neki, egy beképzelt p*cs.


Egyik osztálytársam hasonló adottságokkal rendelkezik(anyám élből leb*zizná mindkettőt, magasak vékonyan izmosak és csőnadrágban járnak) csak ez a fiú nagyon kedves és jófej. Volt egy komolyabb kapcsolata, lánnyal persze, és őt szeretné visszaszerezni. Mikor barátnőm bepróbálkozott nála tök emberien koptatta le, nem romlott el a barátságok sem emiatt.


Szóval szerintem ez a két lehetőség is fennáll; vagy egy túl válogatós, arrogáns fiúról van szó, vagy egy kedvesről, aki szerelmes valakibe.:)

2014. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
89%
tuti meleg na. egyébként a csőnadrágos és izmos, igényes fiú az neked már meleg? hihetetlen ... viszont naná egy fiús fiú ad magára a stílusát illetően is, szal nem fog csajok után lihegni (na meg tán nincs is rászorulva ugye ...)
2014. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
89%
Majd írd le ha kiderítetted és hogy mi történt! Sok sikert :)!
2014. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:

Nem szabad így letámadni.16 évesen még nem késtetek le semmiről.

Engem is kérdezgettek 16 évesen.És letagadtam.Tudtam milyenek az emberek,pletykásak.Én meg nem akartam közbeszéd tárgya lenni.Ha te még elfogadó is vagy,nem mindenki az.És érthetik az illetőt atrocitások.

Csak olyan személlyel lehet megosztani ezt,akiben nagyon bízunk.Az egyénfüggő,hogy ki hogyan szereti.Ha ő mondja el vagy ha kihúzzák szinte belőle,van akinek az könnyebb.

De örülök,hogy a mai gimis generáció már normálisabb.

De vidéken még mindig nagyon elutasítóak az emberek.

2014. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:

Brandoneeee, azért ez csak félig igaz sztem. Én látok példát mindkét típusra.

1, titkolózik, akár még a csajos szöveget is nyomja, ha kell, miközben igen átlátszóan homó.

2, teljesen nyílt, ha rákérdeztem, egyenesen meg is mondta, és ennyi.

Nos ez utóbbit abszolút becsülöm, és eszembe se jutna piszkálni, és 90%-ban másnak se. Viszont az 1-es típust kb mindenki cseszteti. Most akkor melyik a jobb?


Én aszondó vagyok, ebben abszolút kifizetődő az egyenesség, aztán nyilván lesz, akinek nem oké a dolog, de legalább szanálódik a haveri kör, és jobb ezt ilyen korban tisztázni, mint majd 30 évesen is azt bizonygatni, hogy "de legalább én biszex vagyok". ...kb ennyi.

2014. márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!