Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha első látásra nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első látásra nem tetszik egy férfi, attól még lehet belőle nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival, kedves, szimpatikus, de külsőre nagyon nem az a típus aki engem vonz. Tudom, hogy nem csak a külső számít, de nekem igenis fontos, hogy megmozgasson bennem valamit ha meglátom, nála pedig egyáltalán nincs meg ez.
2009. dec. 15. 23:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem se volt a tipusom a barátom, kis pici, sovány, visszahúzódó tipusnak látszott, aztán 2 éve együtt vagyunk, nem tudom mikor szerettem bele, de nagyon szeretem és nem akarom elengedni:) Na és a szex valami isteni vele! Próbáld meg, max visszavonulót fújsz.
2009. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!