Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelt kérdés

a barátom hármasban akarja csinálni egy másik lánnyal.én belementem,de félek,hogy utána nem lesz olyan a kapcsolatunk,mint előtte.

akik csináltátok ezt korábban,nem bántátok meg,csajok?

22L


2014. márc. 21. 00:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy a tudtod nélkül dugott meg egy másik csajt? Most ugyanezt fogja csinálni, csak a szemed láttára.
2014. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10# privátomra már nem mersz válaszolni,mi? :PP

imádom


11# fantázia szinten izgat a dolog,nem tudom,hogy ha valóságban megtörténne,milyen lenne utána.félek.

2014. márc. 21. 00:39
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Ti még az evolúció kezdeti stádiumában vagytok. Majomember, aki még elfelejtett lejönni a fáról és mindig összevissza csinálják mindenkivel, állati szinten.

De még az állatok sem csinálják egyszerre hárman, ti még az alatti szinten vagytok.

Nagy az isten állatkertje.

2014. márc. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

12. Állati szint alatt lévők privátjára nem válaszolok, amúgy sem privátozni jöttem ide. Ha ennyi eszetek van, arra mit lehet mondani? Úgyse lenne semmi értelme a privátozásunknak.

Talán a 22/L helyett azt kellett volna írnod, hogy 22/nőstény

2014. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Te félsz. A barátod meg a saját örömét keresi.

Szerinted nem hibádzik valami?

2014. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

húha,valakiknek nem jutott partner,mert rusnyák:D

22/nőstény:D

2014. márc. 21. 00:42
 17/29 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, valami nagyon laza munkahelyetek lehet, hogy ennyire ráértek mellette.

Privát helyett én is nyilvánosan is felvállalom a véleményem. Szeretted volna privátban jól megmondani a magadét, ugye? :)

2014. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%

jó, próbáljátok ki, aztán gyertek ide sírni.

mi szóltunk előre itt többen is.

2014. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

azért írtam privátot,mert általában itt nagy a szája az ilyeneknek,de privátban sosem:PP

megint kiderült

2014. márc. 21. 00:45
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát, a priváthoz már tényleg nagy bátorság kellhet. Mert ott ugyanúgy névtelen az ember mint itt. Mitől másabb, ha itt küld el a búsba vagy ott? Nincs veled bajom, csak nem értem a logikáját.


A témához is hozzászólva. Vesd fel neki az ötletet, hogy ok, de előbb legyen 2 pasi egy nő felállás, mert neked úgyis bejön az egyik haverja. Ha neki így jó, akkor mehet a másik is, ha neki nem jó, akkor meg ő az önző "hisztérika". :)

2014. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!