Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogom megbánni a hármast?

Figyelt kérdés

a barátom hármasban akarja csinálni egy másik lánnyal.én belementem,de félek,hogy utána nem lesz olyan a kapcsolatunk,mint előtte.

akik csináltátok ezt korábban,nem bántátok meg,csajok?

22L


2014. márc. 21. 00:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ezen még nem gondolkodtam,az a felállás nem is izgat igazán:PP

de arra biztos egyértelmű nemet mondana:)

2014. márc. 21. 00:57
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg hol itt a fairplay? Neki legyen jó, de ő nem vállal be semmit? Tipikus.

Ha esetleg ő majd megcsal az rendben lesz, de ha te teszed, az már halálos bűn. Szerintem megtaláltad a nagy Ő-t. :)

2014. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem bírnám végignézni, ahogy megcsalnak.
2014. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Brian79 válasza:
Meg fogod bánni.
2014. márc. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt legális megcsalásnak nevezem,ha már 3. Kell a szexbe ott már nnagy gond van. Legyetek nyugodtan csak tárgyak mint sokan, én buzdíto mindenkit erre, csesszék el aokan az életüket és kevesebb lesz a konkurencia.

Szerintem nem fogod megbánni!

Majd írd le ide,hogy mi történt meg higyan..stb. vagy privátban.

2014. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk..


De én alapból nem mentem volna ble..

En nem tudok osztozkodni, nem tudnám azt nézni, hogy a párom keze egy másik nő meztelen testehez ér...hát még más testrésze..

Nekem nem fér bele, a gondolattol is rosszul vagyok.

De ez én vagyok..

Nekem így nem lenne mit megbánnom..

Azt neked kell tudnod, hogy neked mi fér bele,més mi nem

2014. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék,hogy ha ez eleve felmerült, úgy, hogy elég egyoldalú a dolog, mert te bevallottan félsz (persze hitegeted magad, hogy jó lesz, na ja), de ha ez ilyen egyoldalú, hogy neki kedvez, neked nem, és a fordított felállást nem is fogadná el, ráadásul még rá sem mersz kérdezni, mert úgyis nemet mondana, akkor ennek a kapcsolatnak így is, úgy is vége van, mert nincs benne egyensúly, egyoldalú. Te adsz, ő kap. Még ugyan együtt vagytok, de ez már csak részletkérdés.

Azt a kérdést kellene feltenned magadnak, hogy ha úgyis szakítani fogtok, akkor kiteszed-e magad még ennek a lelki sérülésnek, ami várhatóan hosszabb távon traumát fog neked okozni, és a későbbi kapcsolataidra is ki fog hatni (nem fogsz tudni bízni a jövőbeni partnereidben, kisebbségi érzésed lesz, stb. stb, olyan dolgok, amikért kemény pénzeket fogsz fizetni, hogy kikezeljék belőled, ha egyáltalán).

Kérdés, megéri-e.

2014. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2014. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett!
2014. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!