Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell túl bonyolítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell túl bonyolítani a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van 1 srác msn ismertem meg valakin keresztül a lényeg az,hogy hamar megvolt az egymásra hangolódás ő kezdte írni többet érez.Sokat beszéltünk telefonon is és el is jött váratlanul aztán még egy darabig jól elvoltunk aztán megváltozott.Mikor rákérdeztem jöttek a kifogások a sokadik kérdésre azt írta nagyon előre haladtunk.Később meg,hogy elmúlt a fellángolás.Részemről is elmúlt de már beszélgetni sem akar fogalmam sincs mi baja.Segítséget kértem nem is reagált aztán letíltott msn-ről én nem keresem csak bánt ez a viselkedés nem tettem semmit ő is ezt mondta,de mégis ezt csinálja.
2009. dec. 16. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak Te bonyolítod túl a dolgokat...

Nem akar tőled semmit és kész. Felejtsd el.

Nyilván nem akar "csak" a barátod lenni és csak úgy beszélgetni... Tedd túl magad rajta...

2009. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. A srác talált magának egy másik csajt, de szólni nem szólt, utólag tudtam meg, amikor bocsánatot kért tőlem és jelölt az iwiwen ismerősnek. Csak a szex miatt kellettem volna neki, mert komoly kapcsolatot nem akart az biztos. Erre rögtön rájöhettem volna. Amikor látta, hogy ez csak úgy nem jön össze olyan könnyen, ugyan ezt a sunyi játékot eljátszotta, megtarkítva pár érdekes történettel (pl. hogy kórházban feküdt 3 hónapig azért nem volt msnen stb...). Piszok rossz érzés volt, hogy naivan vártam rá és aztán az egészből nem lett semmi. Na azon a ponton fejeztem be a netes ismerkedéseket. Szóval neked is azt javaslom, hogy hagyd az egészet a francba. Teljesen igazad van ezt nem kellett volna így túlbonyolítani. Ha ez a srác is megmondja, hogy bocs találtam mást, akkor megkímélt volna engem is és magát is egy halom hazugságtól.
2009. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!