Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám meghódítani? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meghódítani? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy közösségi oldalon

ismertem meg lassan fél éve.

Minden este msnen beszélgetünk hol ő,hol én írok rá de mindig órákat beszélgetünk és valahogy mindig megnyugtat.

Idővel mindennapi dolgokat is megbeszéltünk,azt is elmesélte hogy meghalt az anyukája,ami elég bizalmas dolog szerintem.

Mesélt egy lányról aki a legjobb barátja de,ő szerette azt a lányt,de a lány kapcsolatban van és biztos hogy csak barátok maradhatnak ennyit mondott és azt mondta el fogja felejteni ezt a lányt,el akarja felejteni,mostanában van egy ok ami meggyőzte.

Én mint barát mellette állok,bár azt nem tudom hogy,

közöm lehet-e ahhoz az okhoz.

Ez eddig oké,de idővel rájöttem mennyi közös van bennünk(ezt mondta ő is),és azt hiszem beleszerettem!

Mostanában ő jár a fejemben,minden este várom hogy beszélhessünk,mindig olyan rendes velem :)

Nagyon jó barátok lettünk,de mikor a lányokról beszéltünk azt mondta hogy még nem volt kapcsolata és fél,nem lát reményt arra hogy neki legyen.

Itt lesz lassan ugye a téli szünet és arra gondoltam találkozhatnánk,de ha találkoznánk is nem tudom elmondjam-e neki az érzéseimet.

Várjak még rá,vagy jobb ha elfelejtem?

Kérlek normális válaszokat írjatok,fontos lenne köszi :)

L/18


2009. dec. 16. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szia szerintem fél év elég hosszu idő valamennyire már"megismerhetted" találkozzatok :) sztem ne várj mindjáááá szünet mond neki h találkozzatok sok sikert 20/f
2009. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj, hadd pörögjenek a dolgok egy kicsit!:)
2009. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

várni ne várj! találkozzatok :) szokjátok egymás társaságát élőbe is.

az érzéseidről meg egyenlőre ne beszélj neki!

viszont ha úgy érzed ő is viszonozza ezeket csak fél! akkor talán jelezhetsz neki.

de előbb csak érezzétek jól magatokat :);)

majd írj hogy mi volt!

2009. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!