Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy nem kiváncsi rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem kiváncsi rám az anyukája? Vagy a fiát félti?

Figyelt kérdés

A barátom két hét után be akart mutatni a szüleinek. És az anyukája azt mondta hogy még ezzel várjon mert korán van. Ezzel kicsit olyan képet festettem le magamban az anyukájáról, hogy szigorú, bele szól mindenbe...

(tanár az anyukája). 20 évesek vagyunk.


2009. dec. 17. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne így fogd fel, hogy nem kíváncsi rád! Hanem úgy, hogy szeretné, hogy egy kicsit jobban összemelegedjetek a fiával és ha már látja hogy komolyan gondoljátok, na akkor majd felvihet! Ez csak jó dolog, szerintem rendes tőle! :)
2009. dec. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Megnyugtattál hogy ezt irtad :) Akkor nincs okom aggódni? Köszi a választ .
2009. dec. 17. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Két hét után tényleg korai a bemutatkozósdi...

Lehet, hogy anyukája már unja, hogy minden hónapban új lánynevet kell megjegyeznie :D

A viccet félretéve: ez alapján ne legyenek negatív előítéleteid a párod anyukájáról.

2009. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előttem egy fél éves kapcsolata volt, őt 1x sem vitte be. Én lennék az első akit bemutatna :)

Köszi neked is hogy irtál

2009. dec. 17. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd bemutat, ha már jártok egy éve. Addig minek ezen parázni?
2009. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
-.-
2009. dec. 17. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom másfél hónap után mutatott be az anyukájának és akkor is csak 2 percre találkoztam az anyukájával.

Én még most sem mutattam be, pedig lassan 2 hónaposak leszünk........


A környezetemben sokan azt mondják még ez is korai.

Egyik ismerősöm 7 hónap után mutatta be a barátját.

Sztem téll korai, ne aggódj azon, h mi van.

2009. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a barátomat 2hétre rá mutattam be szüleimnek mert akkor volt a szülinapom,ö pedig rá 2 hétre,vagyis akkor találkoztunk... elejében ugy éreztem mintha nem nagyon kedvelne az anyukája,és 1-2 hónapra rá,már beszélgettünk meg minden... most meg imádnak a szülei,amikor szakitottunk barátommal 1 hétre,anyukája totál ki volt akadva,és mindent megtett hogy összejöjjünk,ö azt szeretnék ha én lennék a menye,és mi is azt szeretnénk... mindenhez idö kell,ne aggódj...kitartás
2009. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!