Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem is voltam szerelmes? :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7hónapja járok a barátommal azonban az utóbbi egy hónapban sokat veszekedünk és kiderültek olyan dolgok is amit jobb lett volna ha még az elején tisztáztunk volna de nem tette. Volt barátnőmmel kavart még előttem, és ezt vhogy kifelejtette amikor rákérdeztem, ez annyira nem is lényeges mert nem bánt de az viszont nagyon is h egész végig titkolták és ez az állitólagos barátnőm ha volt köztünk a barátommal egy kisebb vita nagyon örült neki, és szét akart minket szedni... Szóval ez engem még mindig bánt és nem tudok tőle megnyugodni.Folyamatosak a viták és teljesen kezdek elhidegülni tőle, nem akarok vele beszélgetni,kerülöm. Kb 2hete megismerkedtem egy sráccal akivel nagyon jól eltudok beszélgetni és megemlítette hogy eltudna képzelni bennünket mint egy pár ha nem lenne barátom. Anyukámmal is nagyon jóban van és a fiúmmal is de nem tudom mit tegyek mert azért csak 7hónap de mégsem érzem már túl jól magam a kapcsolatban és itt ez a srác..szóval, lehetséges h ez csak egy fellángolás volt vagy csak vágytam vkire aki mellettem van?! :S Kérek véleményeket hogy ki volt már hasonló helyzetben és hogyan léptek. Előre is nagyon köszi.
2009. dec. 17. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hónap még nem olyan sok idő. Egyébként hány évesek vagytok?

21 L

2009. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha a másik sráccal jól érzed magad, járj vele.. az a fő hogy boldog légy =)
2009. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő 22.... valahogy ez is közrejátszik:s
2009. dec. 17. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
a kor sosem számit,én 17 vagyok, a barátom 23 és nagyon szeretjük egymást,mindentöl jobban és 3 év!!! szóval itt a kapcsolat a baj,és ez a ,,barátnö,, nem barátnö,hagyd a francba mindkettöt... ha ugy érzed hogy a másik srác kedvel és öszinte legyél vele,ne nézd a 7 hónapot,mert tudod most 7 hónap aztán 1év és minnél több annál roszabb,a végin férjhez mész vagy akár mi és az egész életed rombadöl,ha ugy gondolkozol hogy ez 7 hónap... ha nem szereted,mert szerintem nem,akkor hagyd öt,és legyél azzal akit szeretsz,legyél boldog...sok szerencsét
2009. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!