Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok hogy megy a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy megy a szakítás utáni továbblépés?

Figyelt kérdés

mi történik veletek a szakítás napján, utána 1 nappal, 1 héttel, 1 hónappal, stb? hogy léptek tovább, és mennyi idő után kb? ha veletek szakítottak.

kort is és nemet is írjatok :)


2014. ápr. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemerülök a hobbimba, tanulásba... ilyenkor a belőlem feltörő érzéseket ezekbe fektettem. Nem véletlen, hogy ilyenkor születnek a legjobb ötleteim, és ilyenkor megy legjobban a tanulás.
2014. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi volt a szakítás oka. Ha tudom, hogy egy tróger alak, aki meg sem érdemel, akkor le sem szarom.

De tételezzük fel a legutóbbi kapcsolatom. Nagyon ki voltam borulva, mivel velem szakítottak, azzal az okkal, hogy már nem szeret. Természetesen sírtam stb. Másnap úgy éreztem, mintha csak egy sz*r álom lett volna a dolog, de felfogtam a dolgot. Megüresedettnek éreztem az életem. Hiányoztak a hívásai, az sms-ei, az üzenetei, a hajnalokig tartó beszélgetéseink, hogy a hétvégéimet itthon kellett töltenem és már nem vele. 6 hónap alatt tudtam túltenni magam rajta, mindezt úgy, hogy minden dolgot töröltem, ami vele kapcsolatos. Sms-ek, üzik, nagynehezen tiltás-törlés mindenhonnan. Így könnyebb volt, nem olvasgathattam a régi dolgainkat és így nem fájt a szívem sem annyira utána. Végül is úgy sikerült túltenni magam rajta, hogy jött egy új fiú, akibe sikerült beleszeretnem meg persze az idő is jó gyógymód volt.

22/L

2014. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utána való nap hiányzik, majd keresek más "prédát" és hopp, már nem is érdekel...:-) L
2014. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a vőlegényemmel való szakítás után 2 évig egyedül voltam mert nem akartam senkit. pedig a kapcsolat alig 1 évig tartott.


későbbi szakítások után adtam magamnak 3 napot hogyha kedvem volt sírjak hogy nem jött össze hosszabb távon...stb... aztán belevetettem magam az ismerkedésbe, randizásba, mintha mi se történt volna.


Így ismerkedtem meg a férjemmel is. 2 hónappal az előző szakításomhoz képest. Utólag úgy gondolom sokkal jobb ismerkedni és randikra járni, mintha évekig magamban őrlődök. Nekem ez vált be inkább. Hamarabb éreztem jobban magam így.

2014. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!