Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Elrontottam valamit? Megsértettem vagy mi?

Figyelt kérdés

Nos.. a barátommal nem tudom hogy mi van... sajnos távkapcsolat.. és nem válaszol mostanában az sms-eimre, sem a levelekre se semmi.. általában msn-en szoktunk beszélni meg telefonon sms-ben, meg hívásban is.. és nincsen fennt msn-en, pedig ma vagyunk fél évesek és azért csak említést kellene tenni róla... írtam neki sms-t 1 órája, választ nemkapok, msn-re nem jön fel... volt már ilyen viszont akkor feljött msn-re, vagy ha baj volt vagy valami akkor írt sms-t... viszont most sekép sehang... és mostanában smseimre sem szokott válaszolni. és lehet hogy alaptalanul,de azthiszem hogy megbántottam vagy valami.. bár nemcsináltam olyat... ._. mit tehetnék? felhívjam?? és ha zavarom? :S mostanában picit elhanyagolva érzem magam, bár lehet hogy csak én reagálom túl és mostanában érzékenyebb vagyok mint általában szóval nemtudom.. ésimádom és nagyon szeretem, és megtennék érte mindent :) ti mit tennétek?

17/L


2009. dec. 19. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd fel mindenképpen, szerintem nem fogod zavarni:)
2009. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már feljött msn-re..

denagyon szótlan.. és hiába hozok fel valamit nem ír rá semmit...... :(

2009. dec. 19. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Borítsd ki a bilit, hogy miért nem ír semmit? Szeret-e még egyáltalán? HA igen akkor mutassa ki, ha meg nem, akkor szevasz-tavasz!
2009. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én dettó ugyanebben a helyzetben vagyok,de nekem a telefont se veszi fel, semmit se csinál. és nagyon el vagyok keseredve... :( sztem te is hívd fel.
2009. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos lenne beszélni vele. Persze lehet, hogy nem azt éred el amire számítasz, de régebben énis voltam hasonlóan és kiderült, hogy semmi baj nem volt, csak simán elvoltunk a magunk világában, de azóta megint minden jó, mert szóltam. De az is fontos, hogy finoman mondd neki, mi bánt, hogy akarjon változtatni. Ha így sem tesz semmit, akkor lehet feltenni a kérdést, hogy akar-e még téged..

Ja és gondolj bele, hogy ha az a baj, hogy nem mersz szólni mert félsz, hogy elrontasz valamit... nem szenvedsz már most is? Lehet ennél rosszabb? Remélem segítettem és rendbejönnek a dolgok. :)

2009. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

nos tegnap beszéltem vele msnen erről...

aztírta, hogy minek válaszoljon az smsekre ha fennvan msnen. hát mondjuk igaz, de van amikor nincsnfenn, akkorsem válaszol (bár nem mindig.. van amikor igen). bármindegy. felhoztam neki a 19ét is, aztírta hogy nem felejtette el.. csak azt nemértem hogy miért nem hoztafel vagy valami.. ^^" nah mindegy, remélem minden jóra fog fordulni (:remélem nemfog rosszabbra fordulni.. én biztos hogy nemszakítok vele és nemis fogok semmi ilyet felhozni mert imádom, és nemakarom elveszíteni.. T_T nemszeretnék úgy járni mint tavaly.. exemmel.. pont ma egy éve hogy szakított velem.. és azért mert hogy nem mentem el hozzá.. távkapcs volt az is, de kb 320 km volt közöttünk.. mert sokan mondják, hogy mindig én megyek, és ő nem jön hozzám.. dehát, majdjön amikor engedni fogják majd nyáron~ ^^ viszont most az én szüleim is azzal jönnek hogy mindig én megyek, és félek hogy nemfognak elengedni majd téliszünetben .__. :1( T_T

remélem az utolsó előttinek rendbefogjönni minden :) szerintem hagyd egy kicsit.. ne menj utána.. majd ő lépni fog :)

ésköszönöm mégegyszer (: T_T

2009. dec. 20. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
javítok: pont ma egy éve hogy szakított velem az EXEM.
2009. dec. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!