Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt? Mit mondtam, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Mit mondtam, ami miatt ez lett? 5 hónapja járunk, távkapcsolat,100 km-re lakunk egymástól, mostanában nem volt felhőtlen köztünk minden, de az utóbbi időben kezdett javulni a helyzet, erre most este ez történt. Miért? Lányoktól kérdezem.

Figyelt kérdés

Ma este a barátnőivel szülinapozott és felhívott, hogy "Akkor holnap találkozunk?", erre én kérdeztem, hogy "Szeretnél jönni? Vagy inkább hétfőn találkozzunk?". Erre mondta, hogy az én ötletem volt, hogy ő utazzon hozzám, pedig az én városomban nincs is semmi; Pest (ott tanulok) sokkal jobb lett volna. Ezután röviddel szólt, hogy "Most megyek, majd visszahívlak."

Egy órával később felhív, hogy "Akkor holnap NE találkozzunk?" Mondtam, hogy "DE, találkozhatunk, azért mondtam a hétfőt, mert az is szabad lett és akkor mégis több minden van nyitva, több mindent lehet csinálni. De jöhetsz holnap (vasárnap) is." Erre azt mondta, hogy "Holnap nem mennék, mert a busz amivel mennék biztos késik a hó miatt." Mondtam, "Jó, akkor gyere hétfőn." Erre ő "Hát nem tudom, tanulnom is kellene." Majd ezután hamarosan jött a szokásos "Akkor majd még beszélünk valamikor. Várnak a lányok, megyek."


2009. dec. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Megsértődött, hogy nem könyörögtél neki azért, hogy jöjjön holnap. (ma :)) Azt várta volna, hogy határozottan vágd rá, hogy igen, alig várod, hogy jöjjön. Vagy csak simán épp hisztis volt, mert hiányoztál neki. Erről gyorsan szoktasd le, én is ilyen voltam, de szerencsére kinőttem :)
2009. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, erre még nem gondoltam:)

Valakinek van más ötlete?

2009. dec. 20. 00:44
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is az lehet a baj h azt szerette volna hallani h mennyire hiányzik és minél hamarabb látni akarod.
2009. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rá kellett volna vágnod, hogy alig várod, hogy láthasd. Én is távkapcsolatban voltam és bizony én is csináltam ilyet, ha a párom nem vágta rá azonnal, hogy találkozzunk hétvégén, mert nagyon hiányzom neki. Ha meg együtt voltunk, minden rendben volt.
2009. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

De ezt nem nagyon értem, mert ezen a héten már mondtam neki, hogy hiányzik, mivel három hete nem láttam; és tegnap, amikor megjegyezte, hogy "Mert jó volna találkozni.", én is azt mondtam, hogy szerintem is...

Hát akkor meg miért csinálj ezt?:s

2009. dec. 20. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!