Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányokat, nőket kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat, nőket kérném, hogy, mint egy gyereknek, magyarázzák el nekem pontosan miért is jó dolog a férfiaknak (miért éri meg) a házasság?

Figyelt kérdés

#házasság #a férfinak
2014. ápr. 9. 20:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20

Nem ott van a baj hogy "útszéli libára", hanem ott, hogy nem abba kötöttél bele, hogy a fele vagyonom lenyúlják.

Ezek szerint elismered, talán még jogosnak is tartod, de max annyit nézek ki belőled, hogy "a férfiak számára feltétlen szerencsés leosztás"-nak titulálod a váláskor szokásos eljárást.


Rájöttem, hogy nem is a házasságot nem értem, hanem a válást, hogy pontosan miért is engedik, hogy bárki a másik pénzére, sőt havi apanázsra válthassa a papírt/szentséget/férjet, kinek hogyan tetszik.


De mindegy, a fenti férfiszentimentalizmust elfogadtam már válasznak.

Jóéjt és köszönöm mindenkinek!

2014. ápr. 9. 21:55
 22/25 A kérdező kommentje:
jav: "nem feltétlen szerencsés"
2014. ápr. 9. 21:56
 23/25 anonim ***** válasza:

"a fele vagyonom lenyúlják"


De miről beszélsz?

Amit előtte keresel, az a tiéd marad minden esetben.

Amit a házasság alatt szereztek, azt jó esetben közösen szerzitek.

És hogy ez így legyen, úgy kell párt választani. Egyenrangú társat, szerelemből... nem pedig valakit megvenni kilóra. És ha mégis az útszéli liba a vágyad, nem pedig egy társ, akkor akár köthetsz házassági szerződést is.


"sőt havi apanázsra válthassa a papírt"


Ebben pedig megint nincs semmi ráció, hisz Mo.-n NINCS asszonytartás. Ha van gyerek és közösen vállaljátok a továbbiakban is, akkor egy kanyi vasat se kell a volt nejednek fizetned.

2014. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Veszély? Miért lenne veszély? :D Mindenből ki lehet lépni... összeházasodni meg szép dolog, mert valahogy megpecsételitek a kapcsolatotokat. Akkor szexelni is miért éri meg? Aztán úgyis megint kelleni fog, na meg ott a veszély a nemi betegségekre is...
2014. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Házassági szerződés, és tádáááám, marad a pénz. ha már ennyire félsz...
2014. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!