Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a filmekben létezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a filmekben léteznek igazán romantikus férfiak?

Figyelt kérdés

Akik maguktól udvarolnak, és nem a nőnek kell ezzel nyaggatni őt. Akik nem csak addig kedvesek és romantikusak, amíg meg nem kapják a nőt.

Félreértés ne essék, nem azt várom el, hogy csak a férfi tegyen hozzá a kapcsolathoz, magam is mindent megtennék érte, de még nem találkoztam olyannal, aki igazán őszintén ilyen lenne.


2014. ápr. 9. 22:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

# 20


Ne merészelj belemagyarázni olyat az írásomba, amiről szó sem volt!

Nem mindenkinek a "főnök" a kiemelkedő, az én olvasatomban távolról sem ezt jelenti a különlegesség!

Mindenkinek egyéni preferenciái vannak. Nap mint nap tapasztalom, hogy amilyen dolgokat én különlegesnek tartok egy másik emberben, azokat más lányok le sem szarják, és ez fordítva is igaz (pl. nekem nem kell "domináns" meg "főnök" típusú ember, más csajoknak meg lehet, hogy pont ez jön be).

De azt nem várhatod senkitől, hogy olyannal létesítsen kapcsolatot, aki SZÁMÁRA nem különleges, hanem átlagos...

2014. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!