Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a filmekben létezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a filmekben léteznek igazán romantikus férfiak?

Figyelt kérdés

Akik maguktól udvarolnak, és nem a nőnek kell ezzel nyaggatni őt. Akik nem csak addig kedvesek és romantikusak, amíg meg nem kapják a nőt.

Félreértés ne essék, nem azt várom el, hogy csak a férfi tegyen hozzá a kapcsolathoz, magam is mindent megtennék érte, de még nem találkoztam olyannal, aki igazán őszintén ilyen lenne.


2014. ápr. 9. 22:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A normális nők általában mind vágynak a romantikára. Nem mintha az nem lenne normális, aki nem vágyik ilyenekre... Nem, ezzel nem azt akarom kifejezni. Azért csalódtok sokat, mert olyan nőknél próbálkoztok, akik külsőre kellemesek, de érzelmileg felszínesek. Én egyáltalán nem vagyok ilyen.
2014. ápr. 9. 23:16
 12/21 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, csak egyre kevesebb.
2014. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

# 10


Semmilyen szinten nem függ össze a külsővel az, hogy ki mennyire romantikus. Tapasztalat. :)

2014. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%
Az a baj, hogy itt minden csúnya srác azt hiszi magáról, hogy Ő akkor már romantikus és jófej. Egyébként léteznek ilyen férfiak
2014. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Amiért csak a filmekben léteznek olyan nők, akik ezt viszonozzák. A valóságban inkább összejönnek egy taplóval, mint egy romantikus férfival. Tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#11: Ez így nem feltétlenül igaz. Rengeteg átlagos lánynak adtam volna már esélyt, meg olyanoknak, akik problémásak voltak, meg súlyosan önbizalomhiányosok, volt duci is stb., ráadásul azt mondták magukról, hogy normálisak, és annak is tűntek, mégis eltűntek, hazudtak, hárítottak. Egyébként meg nem kell azt hinni, hogy aki külsőleg szép, az csak üres lehet, és aki átlagos, az automatikusan "normális" is, és nem felszínes, mert azt átlagos lányok között is rengeteg a beképzelt, ostoba tyúk. Én nem fogok hasra esni senki előtt csak azért, mert átlagos, túl sokat hazudtak nekem, és nagy átlagban ők sem jobbak, mint az általuk sokszor lenézett "jónők". És persze beszélgetésben meg neten mindenki a legjobbnak mondja magát, meg természetesen azt mondja, hogy ő különb, de a puding próbája az evés, és sajnos még nem sok olyan "különb" lánnyal futottam össze életem során, aki valóban különb lett volna. "Érdekes" módon mindig úgy jön le a dolog, mintha csak bennem lenne valami hiba, mindenki leráz, és egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy csak miattam nem jön össze semmi. Kicsit unalmas már, hogy elvileg rengeteg "normális" lány van, meg mindenki azt állítja magáról, hogy ő más, de amikor oda kerülne a dolog, akkor mégse elég nekik egy átlagos pasi.
2014. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

# 16


Ez egy egész korrekt komment ebben a témában, ezért reagálnék rá, ha nem gond.

Nem kezdem el fejtegetni, hogy én nem vagyok olyan, mert ezek most úgyis csak szavak, szóval inkább annyit mondok, hogy én is látom a nőtársaimon azt, amit leírsz. Például mostanság a saját fülemmel hallottam,ahogy az egyik csoporttársamnak a legfontosabb közlendője az volt a fiúról, akivel randizik, hogy majdnem 2 méter magas, izmos kosaras...

Meg rengeteg lánynál érzem azt, hogy durván válogatnak - ami nem lenne baj - csakhogy ők idióta szempontok szerint válogatnak. Csomó fiút kikosaraznának szerintem csak azért is, mert tapasztalatlanok a szexben/a kapcsolatok terén, amire tapasztalatból mondom, hogy ostobaság. és még rengeteg ilyen irracionális, felszínes dolgot fedeztem fel náluk, reggelig tudnám sorolni!


Viszont lenne hozzád is egy kérdésem, mert megakadtam egy mondatodon.

Méghozzá ezen:


"akkor mégse elég nekik egy átlagos pasi."


Miért kellene bárkinek is egy olyan pasi/nő, akit csak átlagosnak tart?

Nekem soha nem kellett volna olyan, akiben nem látok semmit, amiben különleges nekem... Ezt akár külsőre, akár belsőre értem! Az viszont egy másik szitu, hogy mások átlagosnak/átlag alattinak látnak valakit, én viszont nem, ilyen esetben csak a saját véleményre érdemes hallgatni.

Pl. a barátom számomra a leghelyesebb, és belsőre is a legjobb, legaranyosabb pasi az egész világon, viszont előttem még soha nem volt barátnője, elutasították, valamint azóta sem nagyon tapadnak rá.

Legalább megmaradt nekem... :)

2014. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17: Köszi, és természetesen nem gond, azért is van ez a fórum.

Az átlagosság... Hát egyrészt pont a lányok mondogatják sokszor, hogy nekik elég egy átlagos pasi, aztán mégse így van a legtöbb esetben. És szerintem ez úgy van, hogy első pillantásra átlagosnak tűnhet valaki mondjuk külsőre, de ha jobban megismered, akkor rájössz, hogy nem az, és akár meg is szépülhet a szemedben, vagyis nem fogod átlagosnak látni. Vagy az is lehet, hogy a többség átlagosnak tartja őt, de te kapásból nem átlagosnak látod, mert ez is egyénfüggő. Pl. az én életemben is volt olyan lány, akit valószínűleg átlagosnak tartottak külsőre, engem viszont elsőre megfogott, és gyönyörűnek láttam őt. Szóval ezt az átlagos dolgot így kell érteni.

Sokszor sajnos nem lehet megérteni, hogy a lányok mi alapján válogatnak, mert semmi magyarázatot sem kapsz. A másik lehangoló dolog az, hogy még sokszor azok is igazán durván válogatnak, akik előtte nyafogtak, hogy "jaj, senki rám se néz, x ideje egyedül vagyok (esetleg: soha nem volt senkim)" stb., és ezt valahol képtelen vagyok megemészteni. 29 vagyok, soha nem volt senkim, különböző okokból (pl. betegség, amit szégyelltem), de igyekeztem rendbetenni az életemet, próbáltam és próbálok ismerkedni, mindhiába, mert a végeredmény ugyanaz. Sokszor még odáig se jutok el, hogy megismerjenek, és úgy mondjanak ítéletet, a múltkor pl. kimondottan bunkón rázott le egy lány. Nyilván nem vagyok tökéletes, meg azért tudtam, hogy nagy valószínűséggel nincs esélyem egy 10/10-es nőnél - és amúgy sem a cicababák jönnek be -, ezért rendszerint átlagos lányoknál szoktam próbálkozni, de eredménytelenül, mert hiába szeretnék valakit elhívni egy kávéra vagy sütire, hárítanak, vagy bunkó módon hallgatnak. Komolyan mondom, sokszor érzem azt, hogy fel kellene adnom, mert semmi értelme, pedig szerettem volna családot, társat, de erre egyre kisebb az esély. És képtelen vagyok elhinni, hogy még véletlenül sincs senki, aki ne látna bennem valami jót, valami különlegeset. Az átlagosnak tartott lányokban bíztam, hiába, meg tényleg esélyt adtam volna problémásabbaknak is. Most már tényleg nem tudom, kiknél próbálkozhatnék. Persze nincs semmi baj azzal, ha valaki normális szempontok alapján válogat, de nem vagyok bunkó, külsőleg sem vagyok talán annyira iszonyatosan ronda, nem vagyok buta, vannak életcéljaim, van önálló véleményem, nem vagyok bulizós, nincsenek káros szenvedélyeim (jó, elismerem, hogy inkább csendesebb és otthonülősebb típus vagyok, de néha elmegyünk pl. sörözgetni), csak jobban esne, ha nem kellene csalódnom az állítólag normális, nem nagyravágyó lányokban.

2014. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#14 Ez egyátalán nem igaz, jófejnak talán de romantikusnak nem tartják magukat a ,,csúnya'' srácok... Szánalmas vagy.
2014. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sajnos #17 jól leírta: a nők nem az átlagosat keresik!

Ez genetikailag beléjük van kódolva: csak a kiemelkedő érdekli őket!

A legjobb lenne persze a törzsfőnök... de ha az nem jön össze, akkor megelégednek egy "kisfőnökkel" is.

De az átlagos nem kell nekik!

És - mivel kitágult a világ a tv-vel és az internettel - sajnos nagyon könnyen találnak főnököt - az nem számít, hogy ha pl. nem elérhető. Akkor is utána vágyakoznak - és magasról fütyülnek azokra, akik körülöttük vannak.

2014. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!