Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok csak kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok csak kiakadva vagy ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés

A barátom dolgozott ma egész nap, kértem hogy hívjon fel ha tudja mikor végez.


Amikor hívott én pont épp az ő születésnapi ajándékát intéztem (netes rendelés) és nem tudtam kétfelé figyelni így kértem ogy had hívjam vissza 2 perc múlva.


Erre rosszulesett neki hogy ez miért nem tud várni miért nem beszéltem vele 1 percet aztán folytattam a dolgot...


Én ezt felesleges vitának tartom, írtam neki egy sms-t miben leírtam hogy ezt most minek kellett.

Amgy is sok köztünk az ilyen apró szrokon való sértődés, általában az ő részéről.


Most meg hihetetlen bunkó módon beszélt velem a telefonban, "hihetetlen értelmes" jelzővel ironizálva titulálta az irományomat és fellengzős stílusban adta elő hogy miért nem szakítottam a szerelmemre 2 percet és utána rendelhettem volna akármit a neten...

És hogy ha meg tudjuk beszélni átjön hozzám ha nem akkor meg hazamegy...én erre azt mondtam hogy inkább ne jöjjön mert vendégek vannak és nem akarok patáliát erre azt mondta hogy akkor jó és rámrakta a telefont.



Nagyon sok ilyenje van hogy rámrakja, hazaviharzik és amikor azt merem mondani hogy hisztis csúnyán beszél velem mindig...



Most szerintetek is neki van igaza?



2014. ápr. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nézd a jó oldalát, még nincs 2 gyereketek, így le tudsz lépni. Miért vagy vele? Nagy a szerszáma?
2014. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtöknek sincs igaza. Mi értelme van ilyen apróságokon összeveszni? Egyáltalán mi lenne veletek, ha valami komoly baj történne, ha ilyen kis dolgon is összevesztek?
2014. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neki van igaza ((szerintem))
2014. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen kis dolgokon megy a vita és már nagyon nehezen viselem hogy így tud velem beszélni...
2014. ápr. 12. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1esnek igaza van.Én is ismerek ilyet.Ugyanez.A nő teper a csávó meg ilyeneket vezet elő.Hagyd ott,vagy szüljél neki gyereket mert azt szokták még csinálni ilyenkor.Merthogy attól majd jól megváltozik.

Nem ám,nehogy szülj!!!

2014. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!