Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, miért imádtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, miért imádtok Raplizni?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen kiakasztó, az hogy már a sokadik lányban csalódtam (3 éves kapcsolat). Nem mintha én nem lettem volna hibás, de az hogy egy nyomorult problémát nem lehet megbeszélni?!, ha meg megbeszéljük akkor 2 nap múlva megint ugyan az a fáma. A sértődés, a már-csak azért sem... nekem ez-az nem jó, vállhúzogatás, minden szinten belefosni a másik arcába.


Egyik barátom kapcsolata is végét járja ezért.... a lányt felhívta egy hétvégére a lakására. Mondanom sem kell, a lány ott maradt... de nem hajlandó kitenni a lábát sehova. Felmentem hozzájuk, elmentünk sörözni barátommal (kiszabadítottam :D), utána egy kerek hétig nem volt jó semmi a párjának, ráadásul duzzogott mindenen.


Sokszor azt érzem 25-27 éves "érett" nők, hülyét csinálnak belőlünk, ezzel a gyerekes viselkedéssel. Ilyenkor hol marad az emancipáció, meg az "elférfiasodás"... nagy humbug az egész..


Egyedül maradok, vagy búza leszek komolyan mondom. A négy fal sokszor jobb társ az életben mint bármilyen nő.



2014. ápr. 15. 09:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10-es tényleg? nálad komoly bajok vannak, ha csak az olyan nők jönnek be neked, akik egyből alád fekszenek
2014. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

" Mellébeszélés. Nem ez a megvitatandó kérdéskör, teljesen logikátlan reflektálás. " - Egyetértek, csakhogy épp te kezdted.


A képmutatást és egyéb negatív tulajdonságot, ami férfiakban és nőkben is megtalálható egyaránt, azt most nem kell ide keverni, mert itt nem erről van szó; itt arról van szó, hogy két hapsi már évek óta ugyanabban a problémában dagonyázik és másokat hibáztat azért, mert nem tud felülkerekedni a saját esetlenségén; na ezt kell megoldani.

2014. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ezeket is pont ugyanúgy szanálom, mint az önmagukat hónapokon át kéretőket, akik viszont egy vízilabdás láttán azonnal szétteszik a lábukat. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy az egyik jobban akarja a másikat, hanem azonos szinten, azonos körülmények között azonos érzelmeket táplálnak egymás felé, s így a közös frekvencia meglétében mindketten egyszerre bólintanak rá, vagy nem bólintanak rá a kapcsolat elkezdésére. De ez, hogy a nőkért meg kell küzdeni... már miért kéne megküzdeni valakiért, aki egyáltalán nem is biztos a kapcsolatban? Felesleges erőlködés! Röhög a bélrendszerem rekeszizommal, gyomorral, mindennel!
2014. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Akkor szebben fogalmazva: Mostanában egyre több nő hisztizik. Saját problémáit felnagyítja, így önhatalmúlag akár meg is csalhat mert neki lesz igaza. Ha a másik fél megmeri mondani a véleményét akkor természetesen ő a hülye.. Ha meg szakításra kerül sor pislog mint hal a szatyorban.


Ezzel csak arra utalok, hogy legtöbb Nő főleg 30 alatt igen magas lovon ül, mert bekényelmesedik a kis világába, aztán ha valami nem tetszik: csattint egyet: úgy is jön a következő. De a jóra való törekvés konvergál a nullához..

2014. ápr. 15. 11:31
 15/25 A kérdező kommentje:

máskülönben a jellememből adódik


Megy a problémázás valamin:


1: meghallgatom, megbeszéljük--> 2 nap múlva ugyan az--> veszekedés


2: Elengedem a fülem mellett--> "olyan izé vagy nem is figyelsz rám"


3: veszekedés


vagy ezek kombinációja.

2014. ápr. 15. 11:39
 16/25 anonim ***** válasza:

"1: meghallgatom, megbeszéljük--> 2 nap múlva ugyan az--> veszekedés ...és... 2: Elengedem a fülem mellett--> "olyan izé vagy nem is figyelsz rám"


Erre nekem mondott egy nő, akinek udvaroltam 2-3 hónapig, hogy ő azért szeret minden héten legalább 2-3-szor összeveszni a párjával, mert legalább nem unalmas az életük és veszekedés után édes a kibékülés.


Az utóbbira is volt reakciója, amikor ilyenekről beszéltünk, erre meg annyit mondott, hogy ha nem veszünk tudomást a nők problémáiról, akkor ők emiatt tutyimutyinak gondolnak minket.


Az bezzeg meg se fordul egyik nő fejében sem, hogy van nagyon sok olyan férfi, aki utál olyan kapcsolatban élni, ahol mindig fortyog a levegő és egy apró szikra miatt lobban lángra az egész.

2014. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Férfiakból is vannak ilyenek bőven, ugyan ezzel a szöveggel hogy mert "micsoda erőfitogtatás a veszekedés". Rossz nőket vonzol be, ennyi az egész. Van még kb 3,5 milliárd, majd találsz olyat aki nem ilyen.
2014. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%

Két hozzászólásodból két hozzászólásodban megint a férfiakat hozod fel mentségeitekre. Odaszаrok az ajtód elé, és mentségül felhozom én is, hogy mások is biztos csinálnak ilyet.


A logikátlan következtetéseitek, válaszaitok a legdühítőbb ezen a szаron. Na jó. Tiltani hogy lehet valakit?

2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18 - Jelentsd a moderátoroknak :-))
2014. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%-os, te miről beszélsz? Amúgy meg a kutya se szólt hozzád. A te agyatlanságodra sajnos nincs semmilyen mentség. Húzd el a beled erről a "szarról", verd ki, aztán tapsold meg magad.
2014. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!