Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, miért imádtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, miért imádtok Raplizni?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen kiakasztó, az hogy már a sokadik lányban csalódtam (3 éves kapcsolat). Nem mintha én nem lettem volna hibás, de az hogy egy nyomorult problémát nem lehet megbeszélni?!, ha meg megbeszéljük akkor 2 nap múlva megint ugyan az a fáma. A sértődés, a már-csak azért sem... nekem ez-az nem jó, vállhúzogatás, minden szinten belefosni a másik arcába.


Egyik barátom kapcsolata is végét járja ezért.... a lányt felhívta egy hétvégére a lakására. Mondanom sem kell, a lány ott maradt... de nem hajlandó kitenni a lábát sehova. Felmentem hozzájuk, elmentünk sörözni barátommal (kiszabadítottam :D), utána egy kerek hétig nem volt jó semmi a párjának, ráadásul duzzogott mindenen.


Sokszor azt érzem 25-27 éves "érett" nők, hülyét csinálnak belőlünk, ezzel a gyerekes viselkedéssel. Ilyenkor hol marad az emancipáció, meg az "elférfiasodás"... nagy humbug az egész..


Egyedül maradok, vagy búza leszek komolyan mondom. A négy fal sokszor jobb társ az életben mint bármilyen nő.



2014. ápr. 15. 09:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Inkább a te elfogult férfiellenes agymenéseidre, sárdobálásaidra nincs.
2014. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Normális nőtársaim érdekében hadd cáfoljalak meg. Igenis létezünk, csak nem hallatjuk a hangunkat.

Nekem egy 8 éves kapcsolat van a hátam mögött (ebből 4 év házasság), ami mondhatni tökéletesen működik. Kell hozzá szerelem, szeretet, bizalom, tisztelet, türelem és az sem árt, ha mindkét fél kompromisszum kész. Természetesen az életünk nem csak rózsaszín, vitatkozni is szoktunk (sőt már egy szemeteskukánkat összetörtem egyszer a vita hevében). Demokráciában élünk, a férjem is végez házimunkát(néha), dolgozok, gyereket nevelek, ő pénteken, vasárnap és hétfőn focizik, hétvégén (péntek vagy szombat) sörözik a haverokkal. Ha pedig én el akarok menni a barátnőmmel, ő vigyáz a kislányunkra. Mert a demokrácia része mindkét fél szabadsága. Én tiszteletben tartom az övét, ő az enyémet.

És igen, néha ki szoktam borulni, de megtanultuk kezelni. Olyankor tudja, hogy jobb, ha nem szól hozzám, majd lenyugszom. (Viszont a hiszti távol áll tőlem.)

2014. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

tisztelt 22!


Kimondod a lényeget, gondolom ennyi év után nem a levegőbe beszélsz.


Az a baj mikor in is indítottam a kapcsolataimat, és beszélgettem erről az aktuális párommal. Szinte ugyan ezeket beszéltük meg és az esetek 100%-ban igenlő volt mindenre a válasz.... másrészt én is olyan vagyok, hogy nem vagyok féltékeny, vagy nagyon kisajátító. Mondván ha valaki meg akar csalni úgy is megcsal...


Csak az a baj menet közben elcsúszik a dolog, nagyrészt ráadásul az aktuális párom mond saját magának ellent... ha meg szembesíti vele az ember, akkor az "más", vagy durci. Ha ezt eljátssza hetente 3x akkor 1 hónap után "kihűl" a kapcsolatunk. Ja és persze az is miattam... :S. De volt arra is példa egész nap rapliztak velem, este meg mág sajnos nem akart felállni... keresztkérdés? MOST MEG MI A BAJOD? hát mi...

2014. ápr. 15. 17:04
 24/25 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén fogalmaztam, remélem olvasható :D
2014. ápr. 15. 17:05
 25/25 anonim ***** válasza:

A 22. vagyok.


Én már a környezetemben is megfigyeltem, amit írtál, hogy a kapcsolat elején működnek ezek a dolgok, aztán elcsúszik az egész. (most mindegy melyik fél hibájából, mert ilyet is, olyat is láttam)

Itt lépne a képbe a kompromisszumkészség. Pl. jól esne ha este összebújnánk, de a párom inkább sörözni menne a haverokkal. Akkor én nyelek egyet és elfogadom a döntését. Végül is ez csak egy este, ott a hét többi napja számunkra. De ezt is meg kellett tanulni. Tudatosan oda kellett figyelnem magamra, hogy ne akarjam korlátozni.

Sokan azt hiszik, hogy egy kapcsolat csak úgy elvan magától. De egy kapcsolatért tényleg dolgozni kell. Észrevenni a hibákat nem csak a másikban, hanem magunkban is és rájönni, hogy a változtatást magunkban kell kezdeni.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te voltál a hibás a kapcsolataidban, csak azt, hogy sokan vannak úgy, hogy ha valami nem tetszik, akkor "rapliznak" (hogy téged idézzelek).


Remélem hamarosan találsz egy számodra megfelelő lányt. De ehhez az kell, hogy hidd is el, hogy tényleg létezik ilyen. :)

2014. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!