Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni mert nem akarok örökre egyedül élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly párkapcsolatom, csak olyanok amik pár hónapig tartottak. Nincs munkám sem. Depressziós vagyok, nincs kedvem kimozdulni se itthonról. Anyum szerint ki vagyok öregedve, mert én már ennyi idősen nem találhatok párkapcsolatot, és a legtöbb velem egyidősöknek párjuk van. :( L/23
2014. ápr. 16. 16:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ne akarj másoknak megfelelni, neked is majd lesz társad, van akinek hamarabb, van akinek később sikerül kapcsolatot kialakitania.
2014. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De én sosem fogom megtalálni az igazit, mert csendes és visszahúzódó vagyok, tehát nem vagyok olyan mint a velem egykorúak. Vénkisasszony maradok örök életemre sajnos. :(
2014. ápr. 16. 17:22
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez megint butaság. Visszahúzódó embereket is lehet szeretni. És azok is megtalálják a párjukat. Vénkisasszony meg még soká leszel :)
2014. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Linó03 ***** válasza:
Kicsit durci vagy, és abszolút nem foglalkozol azzal, hogy a többiek mit írnak, pedig nem hülyeség... Csak azt tudom mondani, hogy ha te nem találsz magadnak, majd megtalál Ő.
2014. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Anyád idióta, és másszon ki a középkorból.

A legtöbb ennyi idős fiatal még most kezdi el a nagybetűs életet: munkát keres, önállósodik, párkapcsolatból párkapcsolatba vándorol.

Majd akkor essen kétségbe, ha 43 évesen is ugyanez a helyzet.

Húsz év múlva visszatérünk erre.

2014. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondja ki vagyok vénhedve, és én már nem találok senkit, mert azt mondja hogy aki a gimiben tinikorban nem volt képes senkit se találni az ezután se fog.
2014. ápr. 16. 17:28
 17/27 anonim ***** válasza:

Okos dolog sokszor a szülőkre hallgatni, mert ők elvileg jót akarnak neked, NADE ez nem az a szitu.

Egy gyereknek (akármit is csinálsz, még 70 évesen is a

kislányuk leszel) önbizalmat, szeretetet kell adni, nem

pedig "lehúzni", már bocsi.


És miért nincs munkád?

2014. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
az már biztos, hogy anyád hülye és érzéketlen! pont ilyen sz*ar dumákkal kell egy gyerek önbizalmát letörni! (gondolom gyerekkorod óta ilyen hülyeségeket beszél, azért vannak önértékelési problémáid)
2014. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mert itt a környéken nincs munka, vagy ha van is azt is protekciósok töltik be. Az egész életem kudarc, úgy ahogy van. :(
2014. ápr. 16. 17:34
 20/27 anonim ***** válasza:

Sosem leszel egyedül, erre gondolj!

Üdv:

A sorstársad

2014. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!