Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni mert nem akarok örökre egyedül élni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly párkapcsolatom, csak olyanok amik pár hónapig tartottak. Nincs munkám sem. Depressziós vagyok, nincs kedvem kimozdulni se itthonról. Anyum szerint ki vagyok öregedve, mert én már ennyi idősen nem találhatok párkapcsolatot, és a legtöbb velem egyidősöknek párjuk van. :( L/23
2014. ápr. 16. 16:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egy jó kiadós dugás rád férne, kis szűzlány.
2014. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia. Merre laksz? Ugyanilyen vagyok csak fiuban. Ha gondolod beszelgethetnenk kicsit )
2014. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Merre van az a környék? Melyik megye? Esetleg nem gondolkoztál még el azon, hogy másik megyében, esetleg külföldön keress munkát?


(bocs, hogy a munkát eröltetem, de a legjobb orvosság erre a problémára)

2014. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hajdú Bihar megye, de azt hogy hol lakom nem szeretném kiírni. Külföldre meg nem akarok magamba menni.
2014. ápr. 16. 17:42
 25/27 anonim ***** válasza:
És mihez értesz? Pesten könnyebb munkát találni. (megye elég, köszi, az alapján már van kép, hogy milyenek a munkalehetőségek)
2014. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Magamba se akarok elköltözni még Pestre sem. De mit kezdjek ezzel a rossz érzéssel? Olyan rosszul érzem magamat így egyedül. Legszívesebben meghalnék mert nem akarok örökre egyedül maradni. :(
2014. ápr. 16. 17:50
 27/27 anonim ***** válasza:

Beszélgess itt emberekkel pl. Van pár normális, akiknek anonym módon kibeszélheted a problémáid, talán még segítenek is rájuk megoldást találni.


Bár én pasi vagyok, és 34 leszek, és egyedül vagyok,

ilyen problémákon nem agyalok, mert van más ezer gond,

ami miatt az "egyedüllét" kb nem érdekel. Ha meg emberi

társaságra vágyom, akkor felkukkantok ide (munka közben),

vagy fogom magam, elmegyek ismerősökkel/barátokkal valami

közös programra.

2014. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!