Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél mikor találkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél mikor találkoztál az 'igazi'val? Honnan tudtad, hogy 'ő' az? Miben volt más, mint a többi szerelem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerelmes voltam,volt pár évig tartó kapcsolatban is részem,de..én tudtam,hogy szakítani fogunk,mert,és jóban vagyunk,és szeretem emberileg a mai napig,dehogy egy életen át,ő és én együtt na abban biztos voltam,hogy nem..

Aztán jött a következő,a totális ellentétem, ezáltal volt sok vita is,de azért megoldottuk.Vele is jóban vagyok viszonylag, de ott is tudtam,hogy egy életen át..az sok lenne.

2014. ápr. 18. 09:43
 12/14 A kérdező kommentje:
Vagyis bocsi,egyiknél se éreztem,hogy igazi. Csak annyit,hogy szeretem,de nem ő azaz ember,akit keresek.
2014. ápr. 18. 09:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem voltál szerelmes. Amikor szerelmes az ember, akkor kicsit idealizálva látja a másikat. Legalábbis én. Ennek másik véglete az, amikor teljesen idealiálja, magyarul: nem is szereti a másikat, csak egy kitalált személyt, amit rávetít a párjára. Ez volt velem is. Kellemes, amikor az embernek a szemére vetik, hogy nem tökéletes. Miért, ki az?
2014. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De anyukám szavaival élve: az igazinál érezni fogod, hogy ő az. Tényleg más lehet, mint a többi szerelem, már ha van (én azért kicsit szkeptikus vagyok). Mert ő a mai napig elérzékenyül, ha arra a személyre gondol.
2014. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!