Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom! Szerintetek jogos volt tőlle?

Figyelt kérdés
Tegnap este ott voltam a barátomnál.Véletlenül elfelejtett kijelentkezni a facebook profiljáról,én meg megláttam ,hogy egy rakás nőnek ismerős felkérést küldött.Erre én nagyon kiakadtam.Persze én higgadtan próbáltam vele megebszélni a dolgot.Ő pedig terméseztessen mindent letagadott még rám próbálta fognia dolgot, és elkezdett velem kiabálni.Aztán pedig a falhoz lökött és bele ütött egyet a hátamba.És kidobálta a cuccaim és kizavart.Én sírva rohantam az éjszaka közepén haza... annyira kiborultam.A szüleimnek elmeséltem mit tett és azt mondták inkább hagyjam nem éri meg aki egyszer megtesz egy ilyet az máskor is megfogja.
2014. ápr. 18. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem is kérdés! Persze, hogy nem volt jogos.

Ráadásul ilyen hülyeség miatt. Mi lenne akkor egy nagyobb vitánál?

2014. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

Tájékoztatásul a kesőbbiekre; nincs olyan h jogos.

Ha egy férfi csak így tud "érvelni", az érvelgessen a harcosok klub-jában, ne egy nála gyengébb nővel legyen erős.

2014. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
jogos volt tőlle
2014. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
rendben.Igazad van kicsit hülyén fogalmaztam.Hát igen egyszerűen fel foghatatlan amit csinált... és elsősorban megbocsájthatatlan... ráadásul a szüleimet is elkezdte szidni...
2014. ápr. 18. 12:34
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal otthagyni!
2014. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. A barátod legalább egy pszichopata. Mi az, hogy elköveti az internetes csalás egyik legalapabb dolgát, hogy ismeretleneket jelölget, és emiatt még meg is üt? Ne csak hogy elhagyd, hanem még jelentsd is fel magántárgyak károsítása és bántalmazás miatt. A szüleidnek teljesen igaza van, okos dolog, hogy otthagyod. Egyébként is, mi az, hogy egy megcsalás, egy testi bántalmazás, és megszégyenítés miatt még ő van felháborodva? Egy ilyen csak azt érdemli meg, hogy kegyetlenül kasztrálják. Nevetséges.
2014. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba, az ilyennel nem szabad foglalkozni. Ha egyszer megtette, meg fogja tenni többször is....
2014. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyengébbel kikezdeni? Pff... Undorító féreg, ha a szája helyett az öklét tudja használni.
2014. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!