Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! 15 eves lanyokrol akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! 15 eves lanyokrol akik neha cigiznek mi a velemenyetek, taszito? Nem is figlalkoznatok ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Elsosorban fiuk velemenyere lennek kivancsi(15-17) de minden gondolatnak nagyon orulnek! Roviden, nem mondanam magam aktiv dohanyzonak, alkalmankent vagy amikor jolesik elszivok 1-2 szalat! Nem "menozes" miatt kezdtem el, legjobb baratnom is dohanyzik es kertem tole egy-ket szalat hiszen hasonlo problemaink vannak es egy szal cigi mellett meg tudjuk beszelni! Igazabol arra lennek kivancsi mennyire taszito ez a tudat h a lany NEHA cigizik! Ha meg nem az elsi hetekben tudjatok meg csak joval kesobb kiakadnatok?

15/L



2014. ápr. 19. 21:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Kedves #8 szerintem nem tudod miert szivok el NEHA egy szalat, ezert ne itelj el!!! Itthon nem tudjak ezert mindent elkovetek h ne legyen fustszagu a ruham! Nem nagylany akarok lenni es tudom h nem ettol leszek vagy nem leszek az!
2014. ápr. 19. 21:57
 12/25 anonim ***** válasza:
Mint a Kánbéka
2014. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi eszed lehet, ha azt se tudod miért szívod?
2014. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Engem taszít ha valaki cigizik. Nem csak hogy drága, egészségtelen de a cigi szaga is nagyon idegesíti az orrom.

Ha néha(1 héten 3-4 szálat) elszívsz, a felett még el tudok siklani, de annak sem örülök.

20/f

2014. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
te meg előbb tanulj meg olvasni! nem én nem tudom hanem az itt valaszolok nem tudjak!!!
2014. ápr. 19. 22:01
 16/25 A kérdező kommentje:
igazabol 2hete egy szalhoz sem nyultam hozzá, de van amikor elszivok egy héten 2-3 szalat!
2014. ápr. 19. 22:03
 17/25 anonim ***** válasza:
Én kiakadnék és biztos nem kellenne olyan akármilyen szép lány aki cigizik...
2014. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
En vagyok a kedves 8-as.Mi az h nemtudom h miert szivsz? Ennyi erovel neszolj be mert nemtudod miert drogook.Ekkora baromsagot.NEmtdsz olyan okot mondaniamire a cigi lenne a gyogymod:) Ezert irtam en h pubertas vagy.Bocs de enniy es igazam van:)
2014. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van abban h rossz szokas! Tisztaban vagyok vele a tobbi menozovel ellentetben! Lehet h nen tudok jo okot mondani es igaz erre nincs ertelmes magyarazat! De oszinten koszonom h irtal mert igy egy valodi es uj visszajelzest kaptam arrol h rossz uton haladok!
2014. ápr. 19. 22:11
 20/25 anonim ***** válasza:
leglabb belatod.csak atrasza fogadnak,tudodnek,es a szep finom borodnek.Szokj le rola:)
2014. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!