Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! 15 eves lanyokrol akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! 15 eves lanyokrol akik neha cigiznek mi a velemenyetek, taszito? Nem is figlalkoznatok ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Elsosorban fiuk velemenyere lennek kivancsi(15-17) de minden gondolatnak nagyon orulnek! Roviden, nem mondanam magam aktiv dohanyzonak, alkalmankent vagy amikor jolesik elszivok 1-2 szalat! Nem "menozes" miatt kezdtem el, legjobb baratnom is dohanyzik es kertem tole egy-ket szalat hiszen hasonlo problemaink vannak es egy szal cigi mellett meg tudjuk beszelni! Igazabol arra lennek kivancsi mennyire taszito ez a tudat h a lany NEHA cigizik! Ha meg nem az elsi hetekben tudjatok meg csak joval kesobb kiakadnatok?

15/L



2014. ápr. 19. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem járnék dohányzó lánnyal.Azt sem tudom elképzelni milyen problémája lehet egy 15 éves lánynak amit cigi nélkül ne tudna megoldani, esetleg segítséget kérni benne valakitől.

Ha most ilyen idősen a cigihez fordulsz amikor van valami számodra jelenleg még komolyabb problémának mondható eset akkor felnőtt korban nem leszel képes aktív dohányzás nélkül normálisan élni az életedet.


24/F

2014. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszonon az ujjabb normalis valaszt! Igazabaol nem kell ugymond leszoknom mert nem szoktam ra! Csak jolesik neha egyet elszivni! Nem vagyok ra EGYATALAN buszke!!!
2014. ápr. 19. 22:21
 23/25 anonim ***** válasza:
ha füves cigi akkor az előny XD
2014. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha amúgy kedves, értelmes lány, akkor szerintem meg tudnám győzni hogy tegye le, és megbeszélném vele szívesen a problémáit. :)

De ha semmilyen körülmények között nem hajlandó letenni akkor nagyon meg kell hogy lepjen ahoz hogy összejöjjek vele. 15

2014. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Osztálytársam is cigizik(fiú) számomra taszító...büdös,sok pénz,egészségtelen,rossz mikor mellettem cigizik ő vagy bárki más és rám száll a füst,hosszú távon tönkreteszi az embert szerintem...jöhetnek a fikázások.Nagybátyám is dohányzott eleinte ő is így egy-egy szálat majd komolyabban most pedig több mint egy éve diagnosztizálták nála a tüdőrákot,ami teljesen lesujtotta(kit nem?)mindegy nem ez a lényeg most.Rögtön lerakta a cigit és már bánja a percet amikor elkezdte.Persze nem biztos,hogy a cigi miatt van neki de nekem elég ennyi is.A másik rokonomnál évekkel ezelőtt gégerákot diagnosztizáltak levágtak a nyelvéből nem tudom én mennyit és most nehezen beszél,az evésnél marad a leves és a turmix,mondanom sem kell ő is átkozza a percet amikor elkezdte eleninte NÉHA...Nekem ennyi is elég,elrettentő példák számomra.

A döntés a tiéd/tiétek..

15/F

2014. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!