Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ELEGEM VAN! Miért kell ámítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELEGEM VAN! Miért kell ámítani az nem jóképű embereket, hogy öltözzenek jobban, meg gyúrjanak, mert akkor máris jó csávók lesznek? Hátha reményt adtok nekik, és később ugyanúgy pofára esnek? Azért itt sokkal többről van szó sajnos.

Figyelt kérdés

Ezek az emberek, akik sajnos nem olyan sármosak, jóképűek, azok két dolgot akarnak:

- (jó) csajt fogni

- jóképűvé változni


Erre rengeteg válaszban olvasom, hogy gyúrjon, öltözzön jobban szerencsétlen. Mintha attól jobb lenne bármi is. NEM! EZEKKEL NEM FOG MENNI!

Kérdezem én azoktól a válaszolóktól, akik tolják ezt a butaságot, hogy ők megélték ezt? Tudják, hogy ez milyen? Ők is "csúnyák" voltak, és azért, mert elkezdtek jól öltözni, gyúrni, akkor jóképűek lettek?


Kérdésem költői.


Az igazság az az (és szeretném, ha ezt megérté sok ember), hogy a jóképűség csak egy adottság! Semmi több. De ezzel az adottsággal nagyon sok mindent el lehet érni.

Aki nem annak születik, az nem tud mit csinálni. Csak a plasztika. Hiába pontoztátok le azokat, akik ezt írták sok helyre - én sosem válaszoltam kérdésekre GYK-n. Ez az igazság!

Ha nem sármos, jóképű, cukker valaki, akkor maximum csak javítani tud rajta. Ezeknek is megvannak a trükkjei (pattanáseltávolítás, borostanövelés, és még talán egy jó frizura). DE AZ ARCÁN NEM TUD SEMELYIK SEM JAVÍTANI! Valakinek a kisebb segítségek egy férfiasabb vonalat adnak, de sokaknál sajnos még ez sem segít!


Itt vagyok én. Én nem születtem jóképű fiúnak. De én ezt tudom is magamról. 23 éves leszek lassan, és csak 1 nagyon komoly kapcsolatom volt - ő is több, mint másfél év után elhagyott egy jobb pasiért. A párom nagyon csinos volt, és sosem gondoltam volna, hogy nekem ilyen barátnőm lesz. SOHA! De ő maga is elmondta, hogy annak idején én nem tetszettem neki, és hogy nem is vett észre. Csak idővel szeretett belém, miután megismerte a belsőmet! Hoppá! És a kapcsolatunk alatt nagyon éreztem rajta, hogy tényleg szeret, mert nagyon sok mindent megtett értem... Jah, és a lány nem volt plázacica, és szépségkirálynő sem, de nekem így volt tökéletes, amilyen volt! Egyszerűen nagyon vonzó kisugárzása, és szép mosolya volt, és még meg is volt köztünk a belső vonzódás is, mert mindig tudtunk miről beszélgetni, és egymás lelkitársai is voltunk! Mindent megtaláltam benne! Sosem akartam jobbat nála! Imádtam!


Mi a lényeg? Hogy csak úgy volt esélyem megszerettetni magam, ha már megismertek jobban. De a mostani világ nagy részére meg pont az igaz, hogy külső alapján megnéznek, és ha nem vagy szimpatikus, akkor már alig akarnak szóba állni veled. Ki ismer magára?! Hmmm?


És igen... Általánosítok. Miért? Azért, mert én ezt tapasztaltam mindig! Kivétel nélkül. Miért állítanék mást, ha egyszer az életnek én ezt az oldalát kaptam. Persze, lesznek, akik másképp vélekednek efelől, és szidnak majd, hogy ne általánosítsak, de ez azért van, mert ők biztos, hogy mást tapasztaltak az életben - pláne, ha még normálisan, elfogadhatóan néznek ki.


Én saját magamról tudom, és nekem itt nem kell jönni az álszent szöveggel, mert igenis SZÁMÍT A KÜLSŐ!!! Hagyjuk azokat a szövegeket, hogy belső számít, meg a többi sablon szöveget... NEM! EZ NEM IGAZ! Még nekem is számít a külső! A szerelemhez hozzátartozik a szexuális vonzalom is. Az is része! Evidens, hogy akit szeretünk, az szexuálisan is meg kell fogjon minket. Tetszenie kell!


A felháborodott hölgyeknek pedig feltenném a kérdést: Ti járnátok olyan fiúval, akinek ki van hullva a fogai nagy része, nagyon pattanásos, 140 kg-os, de nektek a csillagokat is lehozná, szépen beszélne veletek, a tenyerén hordozna titeket, és mindent megadna nektek? Kérdésem ugyancsak költői.


Én csak jóképű akarok lenni! Semmi mást nem szeretnék, de ez csak úgy valósulhat meg, ha tényleg egy sebész kezei alá fekszem. Mert hogy a haj, az öltözés, és a gyúrás nem fogja megoldani az ARCOM vonalait, az is tuti biztos. Vastag a szám, nagy az orrom, kapafogaim vannak, olyan eltorzult fejem van (valamiért mindig a Pokémonból a Victreebel jut eszembe róla - [link]


És igen! Tudom, hogy másképp beszélnének velem, ha jobban néznék ki. Csináltam anno kamu facebook profilt, és egy jóvágású, helyes fiút tettem ki profilképnek, meg úgy még pár képet, hogy ne legyen feltűnő. És elkezdtem így írogatni lányoknak... TELJESEN MÁSHOGY BESZÉLTEK VELEM. Lehetett érezni az írásaikból, hogy tetszem nekik, és érdeklődnek felőlem. Másnap is írtak, hogy mizu, meg ilyenek, és megvolt a flört, fülledtség. Ugyan ezeket a szövegeket bedobtam a saját facebook profilomnál is, és vissza sem írtak, csak elolvasták, vagy ha írtak is, akkor is csak pár szavast...


A haverjaim, ismerettségi köröm (lányok, fiúk egyaránt) azt mondják, hogy "olyan rendes vagyok, meg aranyos", meg hogy "megérdemelnék egy normális barátnőt" és hogy "ő mit nem adna egy ilyen rendes fiúért"... Mondanom sem kell, hogy ha azt mondom neki, hogy akkor ismerkedjünk meg jobban, hátha kisül valami, akkor meg megy az "izé", meg hogy "én csak barátként", meg ilyen kibújó szövegek.


Hoopppáá! Akkor miről is beszélünk?


Amiről én beszélek az az, hogy igenis jóképűnek születni kell, és ha nagyon nem olyan az emberke, akkor sajnos nagyon nehéz lesz nemcsak párt találnia, de sokszor még az életben is boldogulnia. És ezt nem fogja megoldani az, hogy hogyan gyúr, vagy hogyan öltözködik, vagy hogy milyen a belsője, netalántán az önbizalma... Mert ha valaki aranyos, cuki, sármos, jóvágású, akkor arra jó ránézni, öltözzön akár még bohócnak is! Akármi jól áll nekik. De nekünk, "csúnyának" nagyon meg kell válogatni, mit teszünk, mit csinálunk, mit veszünk fel, csak hogy szóba is álljanak netalántán velünk...



2014. ápr. 20. 14:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
79%
Kedves uccsó. Demjén Rózsi akkora, mint egy kutya ülve. Ehhez képest elég sok csaja volt. Vagy van egy személyes ismerősőm, aki talán a 150 centit is alulról nyalja, de nagyon csinos felesége volt, csak akkor váltak el, amikor inni kezdett.
2014. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 A kérdező kommentje:

53-as! Csak azt tudom javasolni, amit a többieknek is írtam, és amit magammal is tettem - vegyél példát a 16-ostól! Próbáld meg a lehető legtöbbet kihozni magadból. Tudom, hogy nehéz, de menni fog, ne aggódj! :)


54-es, és a többi képet akaró válaszoló! Nem lesz kép, mert itt nem rólam van szó. Én csak egy példa voltam.


56-os! Nekem is vannak kérdéseim, amikre nem nagyon kaptam választ. Ezek szerint olyat kell kérdezni, ami megosztja az emberek véleményét, és olyat is egyben, ami azért mindenkit érint.


Miquel! Ment a zöld kéz! :) Nem tudom, hogy másoltad-e, avagy sem, de az biztos, hogy remek leírás! :)

2014. ápr. 21. 13:54
 63/129 A kérdező kommentje:

Jah, és 55-ös (Noydra)!


"Kérditek, miért mindig annak van jó kisugárzása, aki jóképű. Ez nagyon egyszerű, mert valószínűleg tudja magáról ezt, ezáltal simán megteheti, jól érzi magát. +2 előny nála.


Aranyapám! Mintha én írtam volna! De én még ehhez hozzátenném, hogy akik nem abban a hátrányban szenvednek, mint mi, azok sosem fogják megtudni, hogy ez milyen. Persze ez már megint egy másik téma...


Amúgy én is pont ugyanígy jártam, ahogy te. Fogalmam sem volt, hogy hogy jött össze a lány nekem. És pláne még nem csak hogy úgy jártunk, hanem egy nagyon erős, és tartós kapcsolat volt... Aztán a vége egy másik kérdés megint. De a lényeg, hogy fogalmam sincs, hogy csináltam. Persze a párom erre a kérdésre elmondta a magyarázatát, amit le is írtam a kérdésben. De akkor ugyancsak visszajutunk az eredeti felálláshoz - nagyon fontos a kinézet, mert ha valaki csúnyácskább, akkor nehezebben akarják megismerni belülről. De én ezt is elfogadom, csak én meg jóképűbb akarok lenni, ami viszont meg lehetetlen (mert, mint írtam ez egy adottság). Csak javítani tudok picit maximum.

2014. ápr. 21. 14:01
 64/129 anonim ***** válasza:
36%
#61 Sztárokat nem ér felhozni példaként, nekik mindenképpen lesz nőjük, akárhogy néznek ki. Az ismerősöd vagy idősebb (régen nem válogattak annyira külsőre a nők, mint manapság), vagy gazdag.
2014. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 Noydra ***** válasza:
77%

Jajaja... ez is csak a duma. Semmi más.

Most vagyok 172cm.

3 éve 160 körül lehettem. Ráadásul régen pattanásos is voltam elég rendesen, ami megint nem a jóképűséget definiálja.:D


De most is majd megkapom, hogy kamuzok ugye.:D

2014. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 Noydra ***** válasza:
79%

Ja, meg azt is megkaptam, hogy ütik egymást a szavaim.

Ez sem igaz. Mert mint mondtam, nem gondoltam volna, hogy lesz valakim, viszont ellenben az életemmel megvoltam elégedve, jókedvű voltam, leszartam mindent. Így nem az jött le egy külső szemlélőnek, hogy úgy élem az életemet, mint aki minden nap azért lusta felkelni, mert csak a csajozáson én a sikertelenségén rágódik, nincs kedve semmihez, nincs kedve élni.


Tudod, ez is hozzátartozik a kisugárzáshoz, nem csak a külső.

2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 Költőnő? ***** válasza:
80%
Evidens h ilyenkor csak az lehet igaz, ami a jóképű+gazdag elméletet alátámasztja....
2014. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:
73%

A külső szemlélőnek az ilyesmi rohadtul nem jön le. Maximum az, h az illetőnek éppen jó vagy rossz kedve van, de ez sem befolyásolja azt, h mennyire vonzódunk hozzá.

Maradjunk abban, amit már többször írtam máshol is: majd ha a valóságban látok olyat, h egy alacsony, ronda, csóró embernek is lehet nője, akkor hinni fogok neked.

2014. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 Noydra ***** válasza:
82%

Egy alacsony, ronda, csóró ember eme 3 tulajdonságából, legalább 1en tud változtatni.

Ha ügyes, akkor 2őn is.

Amíg lóf.a.szt nem tesz, nem értem, mire fel a rinya...

2014. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:
38%

"Egy alacsony, ronda, csóró ember eme 3 tulajdonságából, legalább 1en tud változtatni.

Ha ügyes, akkor 2őn is."

Ja, lopni, csalni, hazudni kell, vagy nyerni a lottón. Másképp nem lehet meggazdagodni. A rondaságra megoldás a plasztikai műtét, de arra is rengeteg pénz kell. Én speciel annyit tudtam elérni régebben egy darabig, h nem szóltak be meg nem röhögtek ki az utcán a külsőm miatt, most már ennyit se. Látszik, h feleannyira se vagy ronda, mint állítod, különben értenéd, h miről beszélek.

2014. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!