Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A párommal 8éve vagyunk együtt, ő a fiatalabb. 3 éve kezdett egy munkahelyen, ahol összebarátkozott egy nővel, aki annyi idős mint én. Sokat mesélt róla, de amikor meg szerettem volna ismerni mindig voltak kifogások h miért nem jön össze a találka. 1,5 év után én is bekerültem arra a munkahelyre és alig vártam h megismerjem azt a nőt és még 4-et akik a munkahelyi haverjai közé tartoztak, de persze ők is nőneműek. Első héten bemutatkoztam a "barát"-nak, komolyan mondom őszintén meg akartam ismerni, akkor semmi fenntartásom nem volt vele. De a bemutatkozással állítólag elvágtam magam alatt mindent. aztán pár hónapra rá párom levágott egy monológot h neki hiányzik az h ezzel a nővel beüljön kávézni és beszélgetni és h milyen kedves, bájos, megértő, humoros és h mennyire imádja. ezek a szavak mélyen hátba szúrtak, úgy érzetem h szerelmes lehet ebbe a nőbe. tavaly nyáron leültem ezzel a nővel h megbeszéljük a félreértéseket, megkönnyebbülve jöttem el a találkáról és onnantól semmi kétség nem volt bennem. elmentünk együtt bowlingozni, váltottunk pár szót mukahelyen, de mivel nem egy osztályon dolgozom vele és a párommal, így sok lehetőség nem volt többet beszélgetni. Párom kijelentette h őt zavarja h mi nem jövünk ki egymással, és a héten kiderült h fűt fát mondd rám ez a nő,hogy minek vitt arra a munkahelyre engem is, miért nem cserél már le valaki másra. Úgy éreztem h ez olyan mintha a párom 2 nő között őrlődne, nem értettem h miért kell neki ennyire ez a nő. kiderült h mindennel képben van a kapcsolatunkat illetően. kerültek, utálkoztak és most 1,5 év után derült ki h foggal-körömmel dolgozott ez a nő és egy másik azért, h szétszedjenek mindket. Erről párom nem számolt be,mert nem akart vitát. sajnos a nő idealizálása után már nem tudtam tolerálni azt h ennyire odavan ezért a barátért. pár hete összevesztek valamin, állítólag a nő elárulta a párom, és ezt itthon én sínylem meg, mert "ti ketten tehettek arról h ez a helyzet kialakult"--volt a válasza. Rohadtul fáj, hogy mindenért engem okol, h a kettejük vitája is az én hibám...

Most ott tartunk h nagy az esély a szakításra, mert én nem tudom ezt már tolerálni.

Tényleg nekem kellett volna nyelnem, (párom szerint igen)holott 5 év előnyben voltam a másik nővel szemben? Tényleg én vagyok csak a hibás ebben az egészben?

Őszinte válaszokat kérnék.

Köszönöm

N


2014. ápr. 21. 07:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A párodnak simán elment az esze. Bár tudjuk, ha egy nő akar valamit, akkor nagyon veszélyes tud lenni, akár egy kapcsolatra is. Üljetek le, beszéld meg a pároddal, mondd el mit érzel, de ne veszekedjetek. Hallgasd meg őt is, ha még szeret, egy ilyen buta liba sem állhat közétek.
2014. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A parod egy hülye. Miért igényli hogy más nővel kávézzon vagy menjen ide-oda ellenkező esetben neki se esne rosszul szerintem...
2014. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki hogy fordítsa meg, ha én mondanék ilyet egy másik pasiról neki hogy esne.... de ő mindent jól csinált, mindent megtett azért h az a nő és én kijöjjünk egymással...csak ezt hajtogatja és h belefáradt ebbe és h visszalép 3 métert mindkettőnktől. én érzem is a visszalépést, nem mesél semmit. pár hete amikor valami miatt kiborult a bili kettejük között, felhívott munkahelyen h menjek le vele az udvarra mert szétveti az ideg.

Az is fáj nekem, hogy sose állt ki mellettem, nyugodtan szidhattak neki engem, egyszer sem mondta h ácsii a barátnőmről beszélsz ....

múlt héten bújt hozzám, szeretgetett, mondta h szeret és egy vita kettejük között az is az én hibám.

Komolyan kérdezem: tolerálnom kellett volna ezt a bensőséges kapcsolatot kettejük között és jópofát vágni hozzá?

2014. ápr. 21. 07:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Együttérzésem a párodnak.6 nő és mindegyik egy (született feleségekből előbújt) fúria.A helyében én is megdugtam volna egyenként őket aztán lelépek egy másik döghöz.
2014. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 vakondegér ***** válasza:
Ennyire birka a párod. Őszintén szólva orrba kéne verni és otthagyni. Leírásod alapján intelligens nő vagy és nem értem meg hogy ezek után hogy vagy még kíváncsi arra a tuskóra.... Kész röhej az az ember....
2014. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
A te párod szerintem döntésképtelen, téged okol dolgokért. Szerintem hagyd Őt, adjatok magatoknak időt! Neki azért, hogy tudjon dönteni köztetek. Magadnak azért, hogy logikusan végig tudd gondolni, hogy mire is kellettél ennek az embernek az elmúlt időszakban.
2014. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok tökéletes, párom alapbeállítottsága olyan h kedves udvarias a nőkkel és nagyon közvetlen. önbizalma kevés van, így ha kap egy mosolyt, vagy egy baráti vállba veregetést többet lát bele mint ami van, elkezd megnyílni, kiadja az érzéseit tök idegeneknek, aztán csodálkozik ha elárulják.... mindig mondtam neki h senkit sem ismer igazán azok közül a nők közül, mindenki azt mutat magából amit csak akar... bedől a szép szavaknak ezt egy tapasztalt érzett nő észreveszi és tudja h tud rá hatni mosollyal, pillarebegtetéssel és innentől befolyásolhatja bármivel...
2014. ápr. 21. 08:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Én meg olyan vagyok, h nem tudom titkolni az érzéseim, kiül minden az arcomra. Nem játszom meg magam,ha bánt valami vagy zavar, kimondom. Nem nyalok senkinek csak azért h bírjon... Tudom h a szókimondás nem mindig jó dolog, de ne azért szeressenek mert mindenkinek azt mondom amit hallani akar... ez nálam a képmutatás...
2014. ápr. 21. 08:15
 9/13 vakondegér ***** válasza:
5. voltam, a véleményem nem változott. 8 év az 8 év és ezt akkor sem lehet arra fogni hogy ő ilyen olyan amolyan.
2014. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 junior1234 válasza:

Nagyon egyszerű: ha azt akarod,hogy a párod veled akarjon lenni ne mással legyél Te az aki beszélget vele,aki megérti,és akivel nevethet.

Tudom ez nem megy egyik napról a másikra de csak ennyi kell és újra Te leszel a mindene.

2014. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!