Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A párommal 8éve vagyunk együtt, ő a fiatalabb. 3 éve kezdett egy munkahelyen, ahol összebarátkozott egy nővel, aki annyi idős mint én. Sokat mesélt róla, de amikor meg szerettem volna ismerni mindig voltak kifogások h miért nem jön össze a találka. 1,5 év után én is bekerültem arra a munkahelyre és alig vártam h megismerjem azt a nőt és még 4-et akik a munkahelyi haverjai közé tartoztak, de persze ők is nőneműek. Első héten bemutatkoztam a "barát"-nak, komolyan mondom őszintén meg akartam ismerni, akkor semmi fenntartásom nem volt vele. De a bemutatkozással állítólag elvágtam magam alatt mindent. aztán pár hónapra rá párom levágott egy monológot h neki hiányzik az h ezzel a nővel beüljön kávézni és beszélgetni és h milyen kedves, bájos, megértő, humoros és h mennyire imádja. ezek a szavak mélyen hátba szúrtak, úgy érzetem h szerelmes lehet ebbe a nőbe. tavaly nyáron leültem ezzel a nővel h megbeszéljük a félreértéseket, megkönnyebbülve jöttem el a találkáról és onnantól semmi kétség nem volt bennem. elmentünk együtt bowlingozni, váltottunk pár szót mukahelyen, de mivel nem egy osztályon dolgozom vele és a párommal, így sok lehetőség nem volt többet beszélgetni. Párom kijelentette h őt zavarja h mi nem jövünk ki egymással, és a héten kiderült h fűt fát mondd rám ez a nő,hogy minek vitt arra a munkahelyre engem is, miért nem cserél már le valaki másra. Úgy éreztem h ez olyan mintha a párom 2 nő között őrlődne, nem értettem h miért kell neki ennyire ez a nő. kiderült h mindennel képben van a kapcsolatunkat illetően. kerültek, utálkoztak és most 1,5 év után derült ki h foggal-körömmel dolgozott ez a nő és egy másik azért, h szétszedjenek mindket. Erről párom nem számolt be,mert nem akart vitát. sajnos a nő idealizálása után már nem tudtam tolerálni azt h ennyire odavan ezért a barátért. pár hete összevesztek valamin, állítólag a nő elárulta a párom, és ezt itthon én sínylem meg, mert "ti ketten tehettek arról h ez a helyzet kialakult"--volt a válasza. Rohadtul fáj, hogy mindenért engem okol, h a kettejük vitája is az én hibám...

Most ott tartunk h nagy az esély a szakításra, mert én nem tudom ezt már tolerálni.

Tényleg nekem kellett volna nyelnem, (párom szerint igen)holott 5 év előnyben voltam a másik nővel szemben? Tényleg én vagyok csak a hibás ebben az egészben?

Őszinte válaszokat kérnék.

Köszönöm

N


2014. ápr. 21. 07:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
Annyira szereted, hogy mindent elviselsz érte vagy tőle. Akkor már csak az a kérdés, hogy Ő elviselné-e ugyanezt tőled?!
2014. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy erős ebben a kapcsolatban, alárendeled magad ennek a könnyen befolyásolható ferfinak, ráadásul érezteted vele, hogy ő pótolhatatlan. Ez természetesen a bizalom és a szerelem miatt van így. Állj a talpadra, verd ki a balhét, oltsd le azt a pár k#rvát a munkahelyen, legyél velük szemét, és ismerkedj férfiakkal. Muszáj ebből a spirálból kikerülnöd, különben ki fognak csinálni és a diliosztályon fogsz kikötni. Sajnos szemét g#ci emberek ellen nem lehet kulturáltan, megfontoltan, józanul fellépni. 28/F
2014. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

10#

Elhiheted h én szívesen beszélgetnék vele, de nem oszt meg velem olyan dolgokat amiket ezzel a nővel.... mintha ő lenne a lelki társa. most, hogy csalódott benne tegnap végre kimondta h "igazad volt vele kapcsolatban"


11#

Teljesen igazad van, ezt ő is tudja,mivel sok mindent elnéztem már neki...lehet h ezért gondolta h majd ezt is elviselem...de ezt már tényleg nem


12#

Ha szóba került ez a nőszemély, elhiheted h mindig balhé lett belőle, aminek persze én voltam az oka. Vasárnap megmondtam neki, hogy ha egy kicsivel is fontosabb neki ez a "barát" akkor én kilépek ebből a körből,mert ezt nem fogom és nem is akarom már tolerálni. Meglepődött, mert tegnap azt kérdezte h szakítani akarok-e emiatt. Mondtam h nem emiatt,hanem az elmúlt évek miatt, amit el kellett viselnem az idealizálástól a lelki társam-ig.


tegnap mondták nekem bent a munkahelyen, hogy ez a nő tipikusan az a nő h "ha megdöglött az én lovam, dögöljön meg a szomszédé is".... mivel az ő párkapcsolata szar így a páromnak se legyen jó (szép kis barát) aztán gondolom majd egymás vállán sírhatnának.....


A válaszaitok és a tegnapi beszélgetés, nagyon sok lelki erőt adott ahhoz, hogy ha minden maradna ami eddig volt, akkor nyugodt szívvel kiléphessek ebből a "triumvirátusból".

Köszönöm a válaszaitok, tényleg hálás vagyok érte.

2014. ápr. 23. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!