Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal huszas éveiben járó lányok (vagy még 20 évesek se) vénemberekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerkeltő ez a dolog... Sok lány ismerősömnél Azt tapasztalom, hogy már igen fiatalon 18-20 évesen összejön egy 30 felettivel- vagy negyven évessel. Mondjuk nyilván azért, mert gazdag a pasi. Elég szomorú, hogy ilyenek a mai lányok... De azt nem értem, hogy a csaj szülei hogy engedik ezt meg??? Hogy a lányuk pasija majdnem annyi idős, mint az apjuk. Én a lányomat tuti, hogy örökre eltiltanám egy ilyen vén fsztól.És a pasi nem szégyenli magát, hogy érett férfi létére nem volt képes "összeszedni" egy vele egyidős nőt, csak egy kislányt? 10ből 6-7 csajnak tuti, hogy 10 évvel vagy még többel idősebb a pasija... Fúj...
2014. ápr. 21. 15:26
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Csak ezt nem tudom még felfogni, hogy hogy tudják ilyen ronda pasiknak széttenni a lábukat csak ap énz miatt... Mert mi férfiak azért jobban megválogatjuk kit dugunk meg, még ha gazdag an ő akkorse, ha csúnya... Legalábbis én biztos nem jönnék össze egy 20 évvel idősebb nővel azért, mert tele van pénzzel, kivéve persze, ha jó nő. Jó mondjuk az is igaz, hogy a gazdag nők amúgyse a csóringer pasikat keresik xD.. Max. egy éjszakára.
2014. ápr. 21. 15:35
 12/54 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan nálam jóval idősebb férfi, aki nagyon vonz. És nem, lövésem sincs róla, mennyi pénze van, nem is érdekel. Viszont eszméletlen kedves, érzékeny, előzékeny, udvarias, intelligens, humoros.


Ezen tulajdonságok fényében érdekelnie kellene, hogy apám lehetne? Akkor lennék igazán felszínes, ha mindezek ellenére nem vonzana, csak mert "öreg".

2014. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Jó persze van benne realitás. De régen akkor miért nem így volt? Legalábbis ennyire nem... Sok olyan házaspárt ismerek , ahol a középkorú nő igencsak jól néz ki, és a pasi se csúnya, de nem is pénzes... Jó persze az is nyilvánvaló, hogy egy munkanélkülivel nem jön össze egy csaj se... Bár az a vicc, hogy ismerek ilyen lányt. Igaz keveset, de vannak ilyen lányok, akiknek tényleg a szerelem számít, nem pedig a pénz. Az már mellékes, hogy ezek al ányok általában a bunkó sggfejekkel jönnek össze... :DD
2014. ápr. 21. 15:39
 14/54 A kérdező kommentje:
Jó az más, ha a jelleme miatt fogott meg. De akkoris fura számomra...
2014. ápr. 21. 15:40
 15/54 anonim ***** válasza:
nem volt apjuk
2014. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Az én párom több mint 15 évvel idõsebb nálam. Nem a pénze miatt vagyok vele. Egyáltalán nem gazdag. Neten ismertük meg egymást és beleszerettem pedig azt se tudtam hány éves és, hogy néz ki.

Már két és fél éve vagyunk együtt.


19/L

2014. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Szerintem az sokkal furább, mikor valaki eltűri a bunkó, agyatlan, agresszív állatot maga mellett, vagy a pénzéhes, ostoba libát. Hiába egyidősek...


Nem a kor számít. Ha én egy 10-20-30-40 évvel idősebb férfiban látom meg azt,amit keresek, ő varázsol el, nem fog érdekelni, hogy mennyi idős. Nem biztos, hogy egy velem egykorú boldogabbá tenne, lásd első soraim...


Mielőtt félreértesz, teljesen rendjén van, aki a saját korosztályában keres, talál, mert MINDEN korban vannak értékes emberek. De akkor ez vonatkozzon a felső korosztályra is.

2014. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
Provokatív, valódi választ nem váró, szokásos nyavajgós kérdés.
2014. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
A nőknél másabb he. Minket férfiakat a fiatalabbak vonzanak és nem az öregasszonyok. A nők meg nem a kisfiúkra buknak hanem az idősebbekre. Nem vetted még észre?
2014. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
0%
semmi jövője az ilyen kapcsolatoknak :D én is rajongok a milfekért de szexben ki is merül.De én ezt belátom logikus gondolkodású férfiként, a nők meg azt hiszik h működhet ekkora korkülönbségekkel...nagy fszt :DDD bukó az összes szinte.
2014. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!