Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal huszas éveiben járó lányok (vagy még 20 évesek se) vénemberekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerkeltő ez a dolog... Sok lány ismerősömnél Azt tapasztalom, hogy már igen fiatalon 18-20 évesen összejön egy 30 felettivel- vagy negyven évessel. Mondjuk nyilván azért, mert gazdag a pasi. Elég szomorú, hogy ilyenek a mai lányok... De azt nem értem, hogy a csaj szülei hogy engedik ezt meg??? Hogy a lányuk pasija majdnem annyi idős, mint az apjuk. Én a lányomat tuti, hogy örökre eltiltanám egy ilyen vén fsztól.És a pasi nem szégyenli magát, hogy érett férfi létére nem volt képes "összeszedni" egy vele egyidős nőt, csak egy kislányt? 10ből 6-7 csajnak tuti, hogy 10 évvel vagy még többel idősebb a pasija... Fúj...
2014. ápr. 21. 15:26
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez téged miért zavar? Nem a te életed.

Szerintem a hozzáállásodom kellene változtatni. Csodálkozol, hogy a fiatal lányok érett, nem hisztis férfit választanak?

2014. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
apakomplekszus
2014. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk abban van valami, hogy én is inkább az idősebb nőkhöz vonzódom. Csak nézegetem egy lány ismerősömnek a fotóit, amin a barátjával van, és úgy látom nem csóró a pasi. Hotel, wellnes meg minden, ami kell. :)
2014. máj. 1. 15:37
 54/54 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor csórón is szeretem. Ha pedig pénzes, akkor csak azért, hogy ne szóljanak meg, nem fogok vele szakítani. Szóval az, hogy hotel, meg wellness, meg minden nem jelenti azt, hogy a csaj automatikusan "aranyásó".
2014. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!