Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal huszas éveiben járó lányok (vagy még 20 évesek se) vénemberekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerkeltő ez a dolog... Sok lány ismerősömnél Azt tapasztalom, hogy már igen fiatalon 18-20 évesen összejön egy 30 felettivel- vagy negyven évessel. Mondjuk nyilván azért, mert gazdag a pasi. Elég szomorú, hogy ilyenek a mai lányok... De azt nem értem, hogy a csaj szülei hogy engedik ezt meg??? Hogy a lányuk pasija majdnem annyi idős, mint az apjuk. Én a lányomat tuti, hogy örökre eltiltanám egy ilyen vén fsztól.És a pasi nem szégyenli magát, hogy érett férfi létére nem volt képes "összeszedni" egy vele egyidős nőt, csak egy kislányt? 10ből 6-7 csajnak tuti, hogy 10 évvel vagy még többel idősebb a pasija... Fúj...
2014. ápr. 21. 15:26
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Persze, de az ő logikájuk mentén, te csakis egy nyeszledt vénember lehetsz. Hogy nem játszanák végig élőben a Happy Wheelst!
2014. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Na jól van gyerekek, ne találgassatok ennyit...

Normális családban nőttem fel, szüleim házasok, és legtöbbször az idősebb pasik vonzottak (+10-15 év). Hogy miért? Mert ők valahogy "érettebbek", férfiasabbak, és még becsülik a nőket... Mert bármilyen szomorú is, a fiatalok többsége csak lukra megy, vagy legalábbis képtelen küzdeni egy nőért, mégha szereti is. Volt velem egyidős barátom, de nem volt jó vele, egyszerűen gyereknek éreztem. Aztán próbálkoztam még két fiatallal, hiába ismertem egyiküket régóta, a másikkal meg húztam a dolgot hónapokig, mégse kellettem csak egy alkalomra. Az idősebbekkel ilyen nem volt. Több többéves kapcsolatom is volt velük. Ők megtudták adni azt amire vágytam (nem pénz), mellettük nő lehettem. Plusz bennük van valami erő, amire lehet támaszkodni, ami biztonságot ad. És persze az érett gondolkodás, hogy sokat lehet tanulni tőlük.

Mindezek ellenére most nekem is elegem lett az "öregekből", és jelenleg egy öt évvel fiatalabbal próbálkozom, akiben szintén annyi az aktivitás irántam kb mint egy darab kőben, úgyhogy ha ez ilyen marad, akkor a következő megint negyvenes lesz... :/


Ja és a korombelieket valamilyen oknál fogva szinte sose érdekeltem, se régebben, se most, pedig nem vagyok ronda.

29

2014. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

#42: Lehet érdekelted, csak ők is nyuszik, mint a többség :)


Visszatérve, én sem leszek már 33, de soha nem az alapján

választottam barátnőt, hogy hány éves (jó, szem előtt

tartottam mindig a 18-as korhatárt mióta elmúltam 20)

És egyik kapcsolat SEM a pénzről szólt. Persze jó dolog,

ha nem a szülőktől kell kérni egy discora, de valahogy a

nők díjazzák az önállóságot, és kevés fiatal van, akik

különköltöznek a szülőktől fiatal korukban. Nameg persze

a leglényegesebb, hogy a nőkkel NŐként kell bánni, nem

úgy, ahogy itt milliónyi kérdésben olvasom.

2014. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, hogy idősebb férfival jön össze egy fiatal lány. Ahogy előttem is írták, szerintem is a pénz a fő motiváció, főleg a nagyon fiatal lányoknál. De a nagy korkülönbség ellenére is szeretheti egymást két ember.

Engem is a nálam idősebb férfiak vonzanak inkább (5-10 év), mert szeretek olyannal lenni, akire fel tudok nézni, komoly gondolkodású, tudok vele értelmesen beszélni, vannak céljai. És általában a férfiaknak jót tesz a kor. :)

Nem azt mondom, hogy egy huszonéves nem lehet komoly, céltudatos, mert lehet. Egy 35 éves is lehet megbízhatatlan és komolytalan.

Szóval ez egy összetett dolog.

De amikor látok az utcán egy 20-21 éves lányt a kb. 50-60 éves emberrel, hát nem tudok nem rossz gondolni. :D


25/N

2014. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Most 26 éves vagyok, a Férjem 38. Azaz 12 év korkülönbség, mikor összejöttünk 17 éves voltam, Ő pedig 29.

9 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasok.


Amikor összejöttünk akkor én még tanultam, Ő pedig a legnagyobb jóindulattal sem keresett "jól", és egy öreg autóval járt. De nekem sem a kor, sem az anyagi háttér nem számított.

Az évek alatt építkezett, összeköltöztünk. Lett egy iszonyú jól fizető állása ( diplomás végzettség).

Van mindkettőknek autója, dolgozunk. Aki nem ismer minket az annyit lát belőlünk, hogy jobban élünk mint az "átlag" ember, a férjem sokkal jobban keres mint Én, szóval simán gondolhatják azt, hogy Én a pénze miatt vagyok vele, hiszen ráadásul öregebb is stb.

Engem nem érdekel mit gondolnak az emberek, mi boldogok vagyunk együtt, az idő mellettünk szól.


És, hogy a kérdésedre érdemben is válaszoljak:


az oka hogy én "öregebb" párt választottam magamnak az nem más mint, hogy: érettebb mint gondolkodásban, mint szexuális kultúrában, és van némi megélt tapasztalat a háta mögött. Kevesebb rá az esély, hogy megbolondul és otthagy, vagy piti dolgokon fog vitázni velem / szakítani, és még millió dolgot fel tudnék sorolni ide.


És ami a legfontosabb: egy 38 éves embernek eszébe nem jutna ilyen rinyáló posztot kiírni erre az oldalra, hogy idegenek véleményét kérje.

2014. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Én is kidolgozott testű, meredező farkú fiú vagyok. De mégsem tudok egy normális, egy alkalomnál többet érő csajt találni, mert mind az idősebbekre bukik. Jó, de nem is fog elmúlni a nagy szerelem, majd csak ha esetleg hirtelen munkanélküli lenne hosszabb ideig, és eltűnne a sok pénz.. annak ellnére, hogy fiatal vagyok, nekem is vannak komoly terveim, céljaim az életben.
2014. ápr. 21. 22:06
 47/54 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert azt gondolod a nőkről, hogy mind csak a pénzre bukik. hoztunk neked mindenféle érvet az idősebb férfiak mellett, pl. érettség, kedvesség, élettapasztalat, és egyszerűen meg sem hallod. Vagy azért, mert el sem méltóztatod olvasni a válaszokat, vagy azért, mert egyszerűbb a pénzre fogni mindent, és gyűlölni a nőket. Ha nem kezded el a nőkben is meglátni a jót, akkor soha nem is lesz normális nőd, mert az olyat, mint te, nagyívben elkerüljük, hát nem vagyunk hülyék, hogy saját ellenségünkkel jöjjünk össze...
2014. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
De elolvastam minden választ! Én elég érettnek tartom magam. Igaz, nincs jól kereső állásom még, de én amúgyis mindig a jót próbálom meglátni a nőkben. Élettapasztalatom meg még hogyan legyen annyi, mitn egy érettebb fréfinak. Ez ugyanolyan. mint egy állás. A kezdőket sehol nem szeretik. De sokszor előfordul, hogy a kezdőből jobb dolgozó válik, mint a tapasztaltakból. És ő lesz a főnök is akár. Ez ugyanígy van a nőknél is. A nők nem szereti a kevés élettapasztalattal rendeklkező férfiakat, inkább már egy "beérett" pasi érdekli őket.
2014. ápr. 21. 23:07
 49/54 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, ezt ne vedd ß@sz¤gatásnak, de az, hogy milyen vagy valójában, és milyennek gondolod magad, gyakran fényévekre van egymástól.
2014. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Amikor 20 éves voltam, akkor is buktak rám a csajok (akkor éppen 25 éves szexbomba barátnőm volt), most, hogy 40 éves vagyok, szintén nem panaszkodom. Nem az életkor teszi.
2014. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!