Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatal huszas éveiben járó lányok (vagy még 20 évesek se) vénemberekkel jönnek össze?

Figyelt kérdés
Nagyon hányingerkeltő ez a dolog... Sok lány ismerősömnél Azt tapasztalom, hogy már igen fiatalon 18-20 évesen összejön egy 30 felettivel- vagy negyven évessel. Mondjuk nyilván azért, mert gazdag a pasi. Elég szomorú, hogy ilyenek a mai lányok... De azt nem értem, hogy a csaj szülei hogy engedik ezt meg??? Hogy a lányuk pasija majdnem annyi idős, mint az apjuk. Én a lányomat tuti, hogy örökre eltiltanám egy ilyen vén fsztól.És a pasi nem szégyenli magát, hogy érett férfi létére nem volt képes "összeszedni" egy vele egyidős nőt, csak egy kislányt? 10ből 6-7 csajnak tuti, hogy 10 évvel vagy még többel idősebb a pasija... Fúj...
2014. ápr. 21. 15:26
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, ássátok már el magatokat, meg a pénzeteket is! Nekem most 2 férfi tetszik.

1. 5 évvel fiatalabb tőlem, egyetemista (én sem vagyok már egy mai gyerek), nyitott jellemű, vidám, igaz, nem valami szép, mert alacsony és duci is, de nekem tetszik.

2. 20 évvel idősebb, dolgozik, NEM hiányos a fogsora és NEM elhízott, igaz, őszül már, de ki nem sz@rja le. Kedves, kicsit idegeskedős típus, de mindenkitől csak azt hallottam, hogy nagyon humánus a gondolkodásmódja.

Erre varrjatok gombot.

2014. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek töki! :D Huszonéves vagyok! ;)
2014. ápr. 21. 16:10
 33/54 A kérdező kommentje:
5 évvel idősebb az még nem vészes.
2014. ápr. 21. 16:10
 34/54 anonim ***** válasza:
Nem, 5 évvel FIATALABB és a másik 20 évvel IDŐSEBB.
2014. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
És kérdező, még mindig nem te döntöd el, hogy mi a normális, és mi nem, mi az undorító és mi nem.
2014. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Töki akkor én meg idősebb nálad. Na mit szólsz?
2014. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Én 21N vagyok, rendszeresen bepróbálkoznak a 30+ pasik, ha bejön a pasi, belsőre is, külsőre is, teljesen jól kijövünk, meg van az összhang, miért mondjak nemet egy kapcsolatra? Persze itt én sem a vén öregemberekre gondolok, de egy 30 éves nem öreg...
2014. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok és nem vagyok vénember.


A testem nyilván nem egy 20 éves nyeszlett kamasztest -- de a stílusom, szexuális kultúrám sem.

2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
38-as: Te vagy itt a király! Ez az, amit sose fognak megérteni a kis prüncsillák, hogy egy izmos, kidolgozott test és egy meredező farok sose fog tudni kárpótolni azért, hogy nem férfival, hanem pasikával vagyok együtt. Ezért nem kellenek nekem a pasikák.
2014. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Az én testem is izmos, és a farkam is meredezik... Azért mert 40 vagyok, még nézhetek ki normálisan, nem? :)

#38 voltam

2014. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!